Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Генератор інверторний бензиновий NARVA NGI-6000 PRO з виведенням під АВР і електростартером — це сучасна мініелектростанція, здатна повноцінно забезпечити електроживленням невеликий будинок або офіс. Генератор може ефективно використовуватися як резервне або постійне джерело струму. З його допомогою можна призводити в дію різні електроінструменти, побутову техніку або обладнання.
Інверторні генератори незамінні, якщо потрібно подати електроенергію на техніку або електроприлад, дуже чутливі до якості електрики. Це комп'ютерна техніка, телевізори, мобільні телефони, холодильники, контролери керування газовим котлом або циркуляційним насосом опалення — електроніка, у якій плата або блок живлення відразу ж вийдуть із ладу, якщо ви під'єднайте її до звичайного бензиновому генератору.
Інверторний генератор NARVA NGI-6000 PRO з виведенням під АВР має номінальну потужність 5,5 кВт і максимальну — 6,0 кВт. Попри невелику вагу та розміри генератора, він обладнаний потужним чотиритактним бензиновим двигуном, баком на 15 літрів, а також наявністю низки захистів для запобігання поломок або перегрівання апарата. Генератор поміщений у шумозаглушувальний корпус, що знижує рівень шуму на 30%, порівнюючи зі звичайними бензогенераторами.
Інверторний бензиновий генератор NARVA NGI-6000 PRO з виведенням під АВР і електростартером — це надійне та зручне рішення для забезпечення електрикою вдома, у поїздках або на дачі. Його передові технології, ефективне шумозаглушення й економічний режим роботи роблять його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, зручність і надійність.
Особливості:
- Виведення під АВР
- Електростартер
- Цифровий дисплей
- Мідна обмотка 100%
- Низьке споживання палива
- Додатковий вихід постійного струму
- Захист від короткого замикання, захист від перевантаження
- Надійна робота з чутливою та високоточною електронікою
- Обладнаний системою захисту від недостатнього рівня оливи.
Технічні характеристики:
- Тип — Інверторний
- Тип двигуна — Бензиновий одноциліндровий із повітряним охолодженням, 4-тактний
- Кількість фаз — Однофазний
- Система запуску — Електростартер
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Номінальна потужність — 5,5 кВт
- Максимальна потужність — 6,0 кВт
- Вихід постійного струму — 12 В
- Роз'єм для під'єднання блока АВР
- Матеріал обмотки — 100%
- Об'єм паливного бака — 15 л.
- Паливо-Бензин А-92, А-95
- Час безперервної роботи — 6-8 годин
- Рівень шуму — 78 дБ
- Вага — 38,5 кг
Комплектація
- Генератор інверторний бензиновий NARVA NGI-6000 PRO
- Свічковий ключ
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 6000 Вт |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 0.32 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.5 кг |
- Ціна: 50 000 ₴










