Огляд Електрорубанок DWT HB02-82 А
DWT HB02-82 А — столярний інструмент напівпрофесійного класу, середньої потужності, ширина стругання 82 мм із можливістю

регулювання глибини стругання з кроком 0,1 мм. Рубанок DWT зарекомендував себе серед професіоналів і здатний впоратися з великими обсягами робіт, забезпечуючи високу якість оброблення дерева, а витривалість і довговічність інструменту ДВТ характеризує його як чудове співвідношення «ціна-якість». Крім того, в експлуатації рубанок HB02-82 А простий, зручний і безпечний, що підтверджується думкою побутових споживачів і будівельних бригад.
Призначення:стругання, зріз країв, зняття фаски та фальцювання дерева та деревних матеріалів, а також пластику з максимальною глибиною стругання 2 мм, а фальцювання 15 мм.
Характерні риси:
Зручний, простий і безпечний, компактний розмір і мала вага, продуктивність і чистота стругання, витривалість і потужність, доступна ціна
Функціональні особливості:
- леза, що заточуються
- регулятор глибини стругання
- V-подібний паз
- вибірка паза
- захист від випадкового запуску
- система видалення пилу
- м'яка накладка
- алюмінієва опорна підошва
Ножовий вал і двигун DWT HB02-82 А

Електричні рубанки DWT, укомплектовані двигуном високої продуктивності потужністю 710 Вт (номінал). Для збільшення надійності виробником був збільшений діаметр статора та ротора, електродвигун обладнаний крильчаткою охолодження високої продуктивності, а в корпусі інструменту є посилені посадкові місця під підшипники валів.
Рубанки ДВТ обладнані ножовим валом зі збільшеним діаметром (60 мм), частота обертання може досягати 16500 обертів за хвилину на холостому ходу.
Вал дає змогу використовувати два типи ножів: не обслуговуються (односторонні вузькі) і з можливістю заточування (широкі двосторонні).
Інструмент DWT обов'язково проходить контроль якості (трирівневий) на всіх етапах виробництва з гарантією на термін 36 місяців.
Рубанок HB02-82 B має плавний хід і гідний параметр вібрації — 4.12 м/с2, а також низький рівень випромінюваного шуму: потужність акустична 99.0 дБ (А) і звуковий тиск 87.9 дБ (А).
Клас безпеки рубанка — «II»,
Висока якість оброблення забезпечується завдяки збільшеному діаметру вала та потужного електродвигуна (навіть за дуже високих навантажень роботи)
Опорна підошва та упор паралельний DWT HB02-82 А
Підошва виготовлена методом лиття з алюмінієвого сплаву з ретельно відфрезерованою поверхнею, а мікрорельєф і проточування опорною

плити перешкоджають ефекту «повітряної подушки», що забезпечує щільний контакт із заготовкою.
Електрорубанок комплектується паралельним упором для якісного та рівного стругання поверхонь. Упор жорстко та надійно закріплюється в корпусі.
Робоча поверхня має V-подібний паз для рівного зняття фаски з кутів
Корпус, регулятор глибини та ручка DWT HB02-82 А
Міцна та жорстка конструкція, продумана для зручного й безпечного використання. Корпус зроблений з ударостійкої високоякісної пластмаси, а якість складання інструмента унеможливлює наявність проміжків, люфтів та інших дефектів.
Окрема частина корпусу дає змогу просто та легко замінити ремінь.
Комфорт і зручність оператора забезпечують ручка анатомічної форми та прогумовані вставки. Для запобігання потраплянню до інструкції інструмент обладнаний Кнопкою Блокування, а прогумована поверхня забезпечує комфорт роботи в рукавичках.
Пристрій регулювання глибини стругання обладнаний плавним і точним регулюванням зі шкалою з кроком 0,1 мм і
чіткою фіксацією «клацками». Водночас він слугує додатковою ручкою для кращого утримання інструмента
Комплектація (розміри в пакованні 33.5х17.8х19 см; ):
•
- Електрорубанок 1 шт.
- Посібник з використання 2 шт.
- Приводний ремінь 1 шт.
- Упор вертикальний 1 шт.
- Упор паралельний 1 шт.
- Пристосування для юстировки лез (у зборі) 1 шт.
- Пристосування для заточування лез (у зборі) 1 шт.
- Ключ торцевий 1 шт.
- Вага брутто 5.1кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16500 об/хв |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 3 079 ₴









