
Акумуляторна пила Edon ACS-21/8 OL (2 шини, 2 х 4.0 А·год, зарядний пристрій) у кейсі
3 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Акумуляторна пила Edon ACS-21/8 OL — це надійний і ергономічний інструмент, призначений для використання як у саду, так і в домашньому господарстві. Відмітною особливістю цієї моделі є її висока ефективність різання, що забезпечує чисте та точне зрізання. Завдяки низькому рівню шуму та можливості роботи як правою, так і лівою рукою, пила підходить як чоловікам, так і жінкам. Ідеальний вибір для обрізання дерев, гілок та інших робіт.
Особливості:
- Оливне охолодження ланцюга: Забезпечує тривалу й безперебійну роботу інструмента.
- Низький рівень шуму: Комфорт під час роботи в будь-якому середовищі.
- Електронний захист двигуна: Захищає двигун від перевантаження та продовжує термін експлуатації.
- Підсвічування: Допомагає працювати в умовах поганого освітлення.
- Легка та компактна: забезпечує зручність у використанні та транспортуванні.
- Потужний електродвигун: Висока швидкість роботи для швидкого виконання завдань.
- Подвійний акумулятор: Забезпечує тривалий час автономної роботи.
Характеристики:
- Швидкість: 0-500 об./хв
- Швидкість ланцюга: 8 м/с
- Розмір ланцюга: 8 дюймів
- Ємність акумулятора: 4 А·год
- Вхідна напруга: 220-240 В/50 Гц
- Вага — 3,5 кг
- Гарантія — 36 місяців
Комплектація Акумуляторний ланцюговий пила Edon ACS-21/8 OL;
- Ланцюг — 2 шт.;
- Шина 6" (15 см) — 1 шт.;
- Шина 8" (20 см) – 1 шт.;
- Акумулятор 21 В 4 Аг — 2 шт.;
- Зарядний пристрій – 1 шт.;
- Викрутка — 1 шт.;
- Інструкція з експлуатації — 1 шт.;
- Олія для ланцюга — 1 шт.
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Edon |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Кількість обертів | 500 об/хв |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 500 ₴









