Акумуляторна ланцюгова пила Rupez RCS-40Li з АКБ і Зарядним пристроєм ― надійний і високоякісний апарат, незамінний під час робіт у місцях з обмеженим доступом до стаціонарної мережі, робота з ним здійснюється з мінімальним рівнем шуму та повним браком шкідливих викидів.
Ця модель обладнана високопродуктивним безщітковим двигуном, який працює від потужного Li-ion акумулятора напруженням 40 В.
Плавний пуск продовжує термін експлуатації акумуляторної пили завдяки винятку ривка двигуна та перевантаження під час увімкнення.
Пиляльний блок пристрою обладнаний автоматичним змащенням ланцюга та системою швидке натягування ланцюга, що дасть Вам змогу легко встановлювати різальний елемент.
Вбудований індикатор заряду дає змогу постійно контролювати рівень заряджання акумуляторної батареї.
Міцний корпус з якісного пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару.
Акумуляторна пила Rupez RCS-40Li забезпечена ідеально збалансованим дизайном, легкою вагою, а також зручно та впевнено лежить у руці користувача.
Інструмент характеризується прекрасними показниками в експлуатації та легкістю в обслуговуванні.
Для повноцінного використання апарата до його комплектації входять один Li-ion акумулятор 40 В, 4 A/год и зарядний пристрій.
Особливості:
- Надійне збирання
- Легкий запуск пили
- 60 хвилин безперервної роботи на одному заряді акумулятора
- Ергономічний дизайн
- Безшумність у роботі
- Безщітковий двигун
- Чудове балансування
- Простота з обслуговуванням
- Автоматичне змащення ланцюга
- Швидке заряджання акумулятора
- Індикатор заряду акумулятора
- Зручна прогумована ручка
- Фірмовий літієвий акумулятор
- Високоякісні комплектуючі
- Мінімальні витрати на експлуатації
- Автоматичний захист від перевантаження й перегрівання
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-ion)
- Напруга — 40 В
- Ємність акумулятора — 4,0 А/год
- Число обертів — 5500 об/хв
- Довжина шини — 365 мм
- Крок ланцюга — 3/8
- Олійний бак — 150 мл
- Вага — 5,6 кг
Комплектація
- Акумуляторна пила Rupez RCS-40Li
- Li-ion акумулятор 40 В, 4 A/год - 1 шт.
- Зарядний пристрій
- Фірмова шина Rupez 35 см — 1 шт.
- Фірмовий ланцюг Oregon — 1 шт.
- Чохол на шину
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Rupez |
| Країна виробник | Італія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 365 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Кількість обертів | 5500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 12 000 ₴










