
Зварювальний апарат Edon ECO MINI 300
2 000 ₴
1 550 ₴
- Готово до відправки
Опис
Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 300 — надійний і компактний апарат у міцному та красивому корпусі. Завдяки маленьким розмірам і невеликій вазі його легко можна носити із собою. До комплекту входить спеціальний ремінь до зварювання на плече, з ним ви зможете варити на даху або у важкодоступних місцях. Зварювальний струм регулюється плавно в діапазоні від 10 до 300 Амперів, з такими показниками ви сміливо можете використовувати електрод діаметром 1.6 до 4.0 мм. Якість зварюваних деталей висока завдяки стабільній дузі. Працює від мережі 220 В і стійкий до перепадів і стрибків напруги. Повітряне охолодження примусове не дасть сильно нагрітися. Купити зварювальний інверторний апарат Edon ECO MINI 300 за низькою ціною буде актуально тим, у кого невеликий бюджет. На практиці пристрій показує гарний коефіцієнт продуктивності. Компанія Edon активно продовжує тішити нас бюджетними новинками серії ECO, використовуючи сучасні технології та якісні транзистори. Якщо вам потрібен агрегат для побутових, домашніх або гаражних робіт, то ця модель вам дуже сподобається.
Технічні характеристики зварювального апарату Edon ECO mini 300:
- Тип апарата побутовий
- Максимальний струм300А
- Діаметр електрода1,6 — 4 мм
- Рекомендований діаметр електрода 3 мм
- Клас захисту IP21КПД 85%
- Максимальна споживана потужність 5,6 кВт
- Напруга холостого ходу 65 В
- Вага 3 кг
- Габаритні розміри 260 х 190 х 190 мм
Комплектація:
- зварювальний інвертор;
- кабель із масою 1,2 метра;
- кабель з електродотримачем 1,7 метра;
- щітка-молоток;
- зварювальний щиток;
- інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 мм |
- Ціна: 1 550 ₴









