Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Монтажна пила Proton CM-355В призначена для обрізання металевих заготівок, різних виробів і деталей. Завдяки своїй мобільності та компактності, пилку можна застосовувати як у побутовій, так і в професійній діяльності.
У конструкції монтажної пили передбачений витривалий двигун із поліпшеною системою охолодження, який розрахований на тривалу роботу в умовах будівельних майданчиків, не втрачаючи своєї продуктивності навіть за високих навантажень. Високий крутний момент і надійна фіксація заготівки, яка приводиться завдяки встановленим лещатам, дає змогу виконати ідеальну якість зрізу. Безпека в роботі з пилкою забезпечується захисним кожухом.
Характеристики монтажної пили Протон СМ-355 В:
- Споживана потужність 2500 Вт
- Напруга мережі 230 Вт
- Частота тока 50 Гц
- Кількість обертів 3900 об/хв.
- Діаметр диска 355 мм.
- Товщина пиляльного диска 3 мм.
- Ремінний привод — немає
- Кут повороту притискної планки +/-45*
- Максимальна ширина різання 230 мм.
- Вага 13.5 кг.
Технічні особливості:
- виготовлення — настільне
- регулювання висоти пропилювання,
- захист від перевантаження
- блокування випадкового увімкнення
- Захист від випадкового запуску
- Регулювання кута повороту пиляльного диска
- Фіксатор шпинделя
Додаткова інформація:
- Максимальна глибина пропилювання квадратного профілю під кутом 45° -107 мм
- Максимальна глибина пропилювання квадратного профілю під кутом 90°-120 мм
- Максимальна глибина пропилювання круглого профілю під кутом 45° - 115 мм
- Максимальна глибина пропилювання круглого профілю під кутом 90° — 130 мм
- Максимальна глибина пропилювання прямокутного профілю під кутом 45° — 115 мм
- Максимальна глибина пропилювання прямокутного профілю під кутом 90°- 130 мм
- Максимальна глибина пропилу L-подібного профілю під кутом 45° - 115 мм
- Максимальна глибина пропилювання L-подібного профілю під кутом 90° — 140 мм
Комплектація
- Монтажна пила металоріз Proton CM-355В
- ключ
- відрізний диск
- вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- Паковання коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Протон |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 140 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 200 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 4 500 ₴










