Опис
Бензиновий генератор DWT SZ-3001 призначений для експлуатації як джерело живлення там, де немає доступу до мережі або в разі аварійного та планового вимкнення електрики. Електричний генератор призначений для живлення однофазних (230 В) споживачів загальною потужністю до 3,0 кВт і обладнаний багаторівневою системою захисту — захист від перевантаження та короткого замикання, захист від низького рівня оливи в картері двигуна, запобігання перегріванню двигуна. Чотиритактний бензиновий двигун OHV з верхнеклапанною системою розташування клапанів вирізняється досить високими показниками економності (0,55 л бензин АІ-92 на 1 кВт генерованої енергії) і підвищеним загальним моторесурсом, а об'єм циліндра 212 см3 забезпечує високу потужність генератора та знижує шум. і вібрацію. Обмотки ротора та статора альтернатора синхронного типу зі 100% міді, вугільні щітки з підвищеним ресурсом і покращена система охолодження витримують вищу робочу температуру, порівнюючи з алюмінієвими сплавами, що гарантує тривалий термін служби та надійність генератора. Автоматичний регулятор напруги (AVR) гарантує стабільність вихідної напруги по всьому робочому діапазону навантажень, що дає змогу загоювати складне електронне обладнання, чутливе до перепадів напруги. Монтаж вузлів зроблений на міцній металевій рамі з труб великого діаметра, покритих антикорозійним лакофарбовим покриттям, що захищає обладнання від зовнішніх пошкоджень.
Технічні характеристики:
- Модель двигуна: 170F/7,0 л.с.
- Номінальна напруга: 230 В/50 Гц
- Тип палива: Бензин АІ-92
- Тип смазки: 10W30 (SAE/4T)
- Робочий об'єм двигуна: 212 см3
- Номінальна вихідна потужність: 2,7 кВт
- Максимальна вихідна потужність: 3,0 кВт
- Місткість паливного бака: 15 л
- Об'єм змащення: 0,6 л
- Запуск двигуна: ручний стартер
- Час безперервної роботи: 7,5 години
- Генератор має габарити 60,5х44,8х45,5 см і вагу 43,1 кг.
- Витрата палива: 1,5 л/год (за 80% навантаження), 1,7 л/год (за 100% навантаження)
Важливі переваги:
- Зручна заправка — верхнє розташування паливного бака забезпечує зручність контролю рівня палива та дозаправлення генератора;
- Обмотка альтернатора виготовлена зі 100% міді — істотно збільшує ресурс роботи двигуна;
- Вольтметр для контролю показника напруги;
- Швидкий доступ до двошарового повітряного фільтра;
- Автоматичний регулятор напруги (AVR) гарантує стабільність вихідної напруги на всьому діапазоні навантажень, що дає змогу живити складне електронне обладнання;
- Система захисту запобігає перевантаженню двигуна та замикання, а також спрацьовує, якщо рівень оливи критично низький;
- Для гасіння вібрації на рамі бензинової електростанції розміщуються амортизатори.
- Синхронний генератор забезпечує високу ефективність процесу вироблення електроенергії.
- Аналоговий вольтметр — показує робочу напругу.
- Генератор обладнаний двома однофазними розетками з вихідною напругою 230 В (змінний струм)
- Запобігає ненавмисному ввімкненню під час переривання подавання струму. Це підвищує безпеку використання електроінструмента.
- Ручний запуск — дає змогу запускати двигун генератора вручну, без використання акумулятора
- Система захисту двигуна — Генератор має автоматичну систему захисту за рівнем оливи. Якщо рівень оливи недостатній, система автоматично зупиняє двигун генератора. Це дає змогу запобігти пошкодженню двигуна.
- Максимальна місткість паливного бака 15 л.
Комплектація:
- Бензиновий генератор — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 7.5 годин |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | 170 F |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 0.55 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 448 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 43 кг |
- Ціна: 20 000 ₴









