-35%


Акумуляторна болгарка Edon OAG-20/76 OL (диск 76 мм, 2 АКБ 12В)
1 500 ₴
970 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Акумуляторна кутова шліфмашина Edon OAG-20/76 OL — це універсальний інструмент, який допоможе вам впоратися з будь-якими шліфувальними роботами.
Основні характеристики:
- Напруга живлення: 12 В
- Діаметр диска: 76 мм
- Вага без АКБ 0.7 кг
- Кількість обертів холостого ходу 18500 об/хв
Переваги:
- Практичність і продуктивність
- Широкий діапазон обертів для роботи з різними матеріалами
- Зручне захоплення для комфортної роботи
- Легка вага та компактний розмір
Сфера застосування:
- Шліфування й зачищення поверхонь
- Різання металу
- Видалення іржі та старої фарби
- Підготовка поверхонь до фарбування
- Інші шліфувальні роботи
Акумуляторна кутова шліфмашина Edon OAG-20/76 OL — це чудовий вибір для домашніх майстрів і професіоналів. Вона забезпечує високу потужність і продуктивність, а також зручність використання. Цей інструмент стане незамінним помічником у будь-якій справі, що потребує шліфувальних робіт.
Комплектація
- акумуляторна болгарка Edon OAG-20/76 OL
- акумулятор 2 шт.
- 2 відрізні диски
- зарядний пристрій
- ключ для заміни диска
- захисний кожух,
- Інструкція з експлуатації,
- коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 18500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 970 ₴









