
Компресор автомобільний DWT KA12-100 двопоршневий
3 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Переносний повітряний компресор DWT KA12-100 від одного з провідних виробників DWT призначений для підкачування автомобільних, велосипедних і мотоциклетних шин. Пристрій підходить і для накачування гумових човнів, автомобільних шин, надувних іграшок і матраців.
Повітряний компресор характеризується високим тиском на виході (6,8 атм), низьким рівнем шуму та вібрацій, малими габаритними розмірами та вагою, а також чудовою якістю виготовлення.
Переваги DWT KA12-100:
- Вбудований LED-ліхтар
- Манометр (дисплейний, електронний)
- Затискачі для акумулятора
- Штекер для роз'єму прикурювача
- Захист від перевищення тиску
- Захист від перегрівання
- Світлодіодний індикатор
- Металевий корпус циліндра
- Передчасне запобігання тиску для накачування шин (під час накачування певного тиску прилад зупиниться)
Характеристики:
- Виробник — Merit Link Inernational AG , Stabio Switzerland
- Реєстрація бренда — Via Giulia 25A, 6855 Stabio Швейцарія
- Тип обладнання — дво поршневий
- Номінальна напруга - 12 В
- Номінальна потужність — 150 Вт
- Робочий цикл — 15 хвилин
- Робочий тиск — 6,89 барів
- Продуктивність — 35 л/хвилина
- Вага — 2 кг
Комплектація:
- Універсальний мінікомпресор DWT KA12-100
- Штекер для роз'єму прикурювача
- Затискачі для акумулятора
- Картонне паковання
- Офіційний гарантійний талон із галограмою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Продуктивність компресора | 35 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 3 200 ₴









