
Тример електричний Narva CG-2900E (цільний вал, плавний пуск)
3 700 ₴
3 000 ₴
- Готово до відправки
Електротример NARVA CG-2900 приводиться в рух потужним електродвигуном потужністю 2900 Вт, обладнаним термовимикачем для запобігання пошкодженням у разі перегрівання; і він постачається з практичною і зручною головкою Tap 'n' Go з нейлоновою волосінню, що означає мінімальне переривання вашої роботи, коли вам знадобиться новий різальний шнур (просто вдарте головкою об землю, щоб волосінь вийшла).
Електричний тример для трави NARVA CG-2900 неймовірно зручний і має двигун, розташований ззаду, тому він ідеально збалансований. Ергономічна ручка типу «велосипедна» ще більше підвищує комфорт користувача.
Ця модель також обладнана якісним сталевим приводним валом, який захищений самозмачною гільзою для додаткової міцності; і захист різальної головки 135°, яка не тільки допомагає запобігти розлітанню сміття в напрямку оператора, але й спрощує точне ведення електрокоси по землі.
Особливості коси електричноїNARVA CG-2900Е:
- Ідеально підходить для стриження трави та обрізання крайок у домашніх умовах.
- Потужний і довговічний електродвигун.
- Самозмащувальний приводний вал для збільшення терміну експлуатації продукту
- Лінійна головка Tap 'n' Go для простоти використання
- Невелика вага
- Низький рівень шуму
- Плавний пуск
- Суцільна штанга
- Сталевий вал
- Мідна обмотка
- Оптимізований центр ваги спрощує користування
- Зручна велосипедна ручка
Технічні характеристики:
- Виробник — концерн Narva
- Реєстрація бренда — Естонія
- Під'єднання мережі — 220 В
- Потужність двигуна — 2900 Вт
- Число обертів двигуна — 10000 об/хв
- Різальний елемент — волосінь/ніж
- Діаметр скошування ножа — 255 мм
- Діаметр скошування волосінню — 420 мм
- Тип привода — цельнометалевий вал
- Вага — 5,6 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація :
- Тример електричний Narva CG-2900E
- Ніж 3- лопатний
- Бабина з волосінню
- Плечовий ремінь
- Ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
- Ціна: 3 000 ₴









