-21%


Газонокосарка електрична Narva NELM-2400 (асинхронний мотор)
7 000 ₴
5 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка Narva NELM-2400 — різновид садово-паркового обладнання, призначений для акуратного підстригання газону. Вона також дає змогу підрізати рослинність біля садових доріжок, вирівняти чагарник тощо. З її допомогою можна акуратно зрізати траву на однаковій висоті, що надасть садовій ділянці охайного вигляду.
ОСОБЕННОСТИ:
- Регульована висота скошування 5 положень.
- Площа оброблення 250 квадратів.
- М'який травозбірник на 50 л.
- Не забруднює екологію
- Асинхронний мотор
Технічні характеристики:
- Країна походження бренда Естонія
- Потужність — 2400 Вт
- Двигун — асинхронний
- Тип пересування — ручна
- Колеса 140/170 мм
- Мульчування — так
- Матеріал ножа — сталь
- Максимальна кількість обертів — 3500 на хвилину
- Регулювання висоти скошування 5 рівнів
- Мінімальна висота скошування — 25 мм
- Максимальна висота скошування — 65 мм
- Максимальна ширина скошування — 380 мм
- Викидання скошеної трави — у травозбірник
- Тип травозбірника — м'який
- Об'єм травозбірника — 50 літрів
- Вага — 12,1 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація:
- Газонокосарка електрична Narva NELM-2400
- Ніж у комплекті
- Паспорт
- Гарантійний талон
- Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 350 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
- Ціна: 5 500 ₴









