
Акумуляторний шурупокрут Edon CF-1201 з набором
1 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Акумуляторний шурупокрут EDON CF-1201 можна використовувати під час проведення різних робіт із деревиною, гіпсокартоном і навіть металом. Завдяки тому, що немає мережевого кабелю, їх застосування не обмежується побутовими питаннями, такі моделі незамінні на відкритій території та далеко від ліній електропередач. У дрилі є корисні функції реверсу й індикатора заряду. Високий крутний момент призначений для роботи з кріпильними елементами різного діаметра.
Особливості:
Ця модель шурупокрута обладнана швидкодійним патроном, який дає змогу змінювати робоче обладнання без використання спеціального інструменту;
Коробка передач цього електроінструмента прихована в міцному корпусі, який захищає пристрій від зовнішніх механічних пошкоджень та інших пошкоджень;
Ця модель дає змогу обробляти гіпсокартон, дерево, метал, пластик, камінь і цеглу, свердлити невеликі отвори та виконувати різні операції з обладнанням;
Ця модель вирізняється можливістю регулювання кількості обертів за допомогою зміни ступеня натискання на спусковий гачок;
Завдяки наявності прогумованої поверхні на головній ручці викрутка не робить негативного впливу на руки користувача;
Через те, що акумулятор є джерелом живлення для інструменту, цей пристрій можна використовувати в різних умовах.
Характеристика акумуляторного шурупокрута Edon CF-1201:
Комплектація:
Акумуляторний шурупокрут EDON CF-1201 можна використовувати під час проведення різних робіт із деревиною, гіпсокартоном і навіть металом. Завдяки тому, що немає мережевого кабелю, їх застосування не обмежується побутовими питаннями, такі моделі незамінні на відкритій території та далеко від ліній електропередач. У дрилі є корисні функції реверсу й індикатора заряду. Високий крутний момент призначений для роботи з кріпильними елементами різного діаметра.
Особливості:
Ця модель шурупокрута обладнана швидкодійним патроном, який дає змогу змінювати робоче обладнання без використання спеціального інструменту;
Коробка передач цього електроінструмента прихована в міцному корпусі, який захищає пристрій від зовнішніх механічних пошкоджень та інших пошкоджень;
Ця модель дає змогу обробляти гіпсокартон, дерево, метал, пластик, камінь і цеглу, свердлити невеликі отвори та виконувати різні операції з обладнанням;
Ця модель вирізняється можливістю регулювання кількості обертів за допомогою зміни ступеня натискання на спусковий гачок;
Завдяки наявності прогумованої поверхні на головній ручці викрутка не робить негативного впливу на руки користувача;
Через те, що акумулятор є джерелом живлення для інструменту, цей пристрій можна використовувати в різних умовах.
Характеристика акумуляторного шурупокрута Edon CF-1201:
- Тип інструмента — дриль-шурупокрут;
- Живлення — акумулятор Li-ion;
- Напруга — 12.0 В;
- Ємність батареї — 2,0 А·год;
- Реверс — є;
- Кількість швидкостей — 2;
- Оберти — 1) 0-350 об/хв, 2) 0-1350 об./хв;
- Max крутний момент — 23 Нм
- Тип патрона — швидкозатискний
- Патрон — 10 мм
- Кількість батарей — 2 шт.
Комплектація:
- Акумуляторний шурупокрут
- Кейс
- Набір біт
- Набір свердел і ключів
- Акумулятор — 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Edon |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 23 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 800 ₴







