
Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 250
1 700 ₴
- Готово до відправки
Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 250 — побутовий, але надійний помічник у зварюванні металевих конструкцій різної товщини. Невеликі габаритні дані та вага дадуть змогу використовувати його у важкодоступних місцях, як-от: дах, стовпи, на вагу тощо. Компанія Edon тішить нас новинками бюджетного класу, водночас технології залишилися незмінними. Сучасний дизайн, якісні транзистори, довгий діодний міст дає змогу працювати довгий час безперервно. Захист проти перепаду та стрибків напруги не дасть зварювальному апарату Edon Eco mini 250 згоріти. Примусове повітряне охолодження захищатиме його від перегрівання. Зварювальний струм регулюється в діапазоні від 10 до 250 Амперів. Зварювання електродом варить діаметром 1.6 — 4.0 мм. Однією з переваг це його комплектація, оскільки з ним буде не тільки все необхідне, а й додатково ремінь кріплення агрегату. Купити інверторне зварювання Edon ECO MINI 250 за низькою ціною і гарною характеристикою буде чудовим рішенням для побутового користування.
Особливості
Цей тип обладнання має цілу низку переваг. До таких справедливо можна віднести:
- Невелика вага та габарити;
- Висока потужність і продуктивність;
- Захист від короткого замикання;
- Захист від перевантажень;
- Ефективна система охолодження;
- Легкий підпал дуги.
Характеристики
- Регулювання струму, А10-250А
- Напруга мережі, B220 В
- Діаметр електрода, мм1,6-4,0 мм
- Вага, кг.2.5 кг.
- Гарантія, міс:36
- Клас апарата — Побутовий
- Клас захисту: IP21
- КПД, %:85%
- Напруга холостого ходу (В):60
- Споживана енергія, кВт: 3.5 кВт
- Тривалість увімкнення: 60%
- Країна реєстрації бренда: Китай
- Частота тока, Гц:50
- Коливання мережі, %±15%
- Функции: Anti Stick, Hot Start, Arc Force
Комплектація
- Кабель із тримачем електрода;
- Кабель із затискачем маси;
- Ремінь для кріплення до зварювання;
- Маска-щиток;
- Щітка-молоток;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 350 мм |
- Ціна: 1 700 ₴

