-7%


Шліфувальна машина для гіпсокартону CROWN CT13609
4 840 ₴
4 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Шліфувальна машина CROWN CT13609 — це універсальний електричний інструмент, за допомогою якого можна виконувати різні завдання зі шліфування дерева, металу, пластику та бетону, а також зняття лаку та фарби, полірування поверхні.
Функціональні особливості:
- Система липучек
- Змінна швидкість
- Блокування
- Система відведення пилу
- Світлодіодне освітлення
- М'яка ручка
Основні характеристики:
- Максимальний діаметр (мм) — Ø шліфувальної пластини 180 мм.
- Номінальна потужність, Вт — 750
- Тип живлення — від мережі
- Число обертів холостого ходу — 1300-2500 хв.
- Вага, кг. - 3.9
- Гарантійний термін, міс — 36
Комплектація
- Шліфувальна машина для гіпсокартону
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Мішок
- Шліфувальні круги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 4 500 ₴








