-35%


Акумуляторна ланцюгова пила Assistant АПЦ 20-8 БЩ (шина 20 см, безщіткова)
4 200 ₴
2 739 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Assistant АПЦ 20-8 БЩ з безщітовим двигуном
Акумуляторна ланцюгова мініпилка Assistant АПЦ 20-8 БЩ для обрізання гілок прекрасно підійде для універсального використання в домашньому господарстві. Легко впорається з прорізуванням дерев і кущів, подрібненням садових відходів. Також можна використовувати під час будівництва з деревини. Пила добре збалансована та дуже ергономічна. Вирізняється високою ефективністю різання й чистим зрізом. Низький рівень шуму під час роботи.
Зручність роботи правою або лівою рукою, ідеальний варіант як чоловікам, так і жінкам для робіт у саду, у домашньому господарстві, обрізання дерев, гілок, бруса діаметром до 20 см.
Технічні характеристики електропила Assistant АПЦ 20-8 БЩ
- Живиться від акумуляторів404
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Ємність — 4000 мА·год
- Довжина шини — 203 мм
- Крок ланцюга — 1/4
- Два АКб — так
- Два ланцюги в комплекті
- Вага — 1 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
- Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24 м/сек |
| Кількість обертів | 1450 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 2 739 ₴









