-12%


Бензопила Assistant БП-52-5.9 (2 шини + 2 ланцюги)
2 823 ₴
2 490 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бензопила Assistant БП-52-5.9 - 2 шини + 2 ланцюги
Бензопила Assistant БП-52-5.9 — потужний побутовий інструмент для спила гілок, заготівлі дров на зиму або валки дерев у лісі.
Ергономічний корпус із протиударного пластику захищає внутрішні деталі від пошкоджень і ударів і неабияк продовжує термін експлуатації інструмента. Чудова збалансованість і зручна ручка дають змогу зручно керувати бензопилкою, без втоми рук.
Низький рівень шуму та вібрації надає комфорту і знижує навантаження на оператора. Автоматичне змащення ланцюга підтримує високі різальні можливості впродовж тривалого часу.
Технічні характеристики бензопилу Assistant БЖ-52-5.9
- Потужність двигуна — 5,9 кінських сил
- Об'єм двигуна — 52 кубічні сантиметри.
- Максимальні оберти — 9000 за хвилину
- Довжина шини — 45 сантиметрів.
- Паливний бачок — 0,68 літра
- Масляный бачок – 0,35 литра
- Крок ланцюга — 0,325 дюйма
- Маса — 6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити бензопилу Assistant БП-52-5.9 Ви зможете в нашому інтернет-магазині, а також порівняти ціни на бензопили або прочитати відгуки від інших покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Assistant |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 350 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.9 к. с. |
| Ємність паливного бака | 680 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 490 ₴



