
Мийка акумуляторна високого тиску Edon UPW-21A індукційна
2 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Акумуляторна мийка високого тиску Edon UPW-21A призначена для догляду за садовими рослинами, очищення садової техніки та різного дачного інвентарю, полог у бані, меблів, садових доріжок і зазвичай невеликих автомобілів, мотоциклів, велосипедів тощо.
Акумуляторна мийка розрахована на повторно короткочасний режим роботи з періодом часу: робота/перерив — 5/15 хвилин.
Акумуляторна мийка високого тиску Edon UPW-21A — ідеальний помічник для тих, хто цінує комфорт і функціональність. Це компактний і легкий пристрій, який дасть змогу легко та швидко очистити будь-які поверхні від бруду, моху та інших забруднень.
Особливості:
- самоусмоктування мийної рідини;
- сучасний акумулятор великої ємності 4,0 А·год, літій-іонний (Lithium-ions) акумулятор, у якому практично немає ефекту пам'яті;
- загальний акумулятор садового інструменту (UNS — мініпили ланцюгові, UPW — мийка високого тиску, UAG — КШМ, AKM, LLB — повітродувки);
- 100% мідна обмотка двигуна;
- розумна система захисту;
- насадки різного перерізу струменя (0 і 40 г.);
- автономність, мобільність і компактність;
- зручний пластиковий кейс.
Основні параметри:
- Робочий тиск — 28 барів;
- Продуктивність — 4 л/хв;
- Напруга — 21 Ст;
- Ємність акумулятора — 4 А·год;
- Довжина вбирального шланга — 5 м;
- Вага інструмента в зібраному вигляді — 1,35 кг.
Комплектація
- Миття — 1 шт.;
- Сопло змінне — 2 шт.;
- Ємність для мийного засобу — 1 шт.;
- Фільтр грубого очищення — 1 шт.;
- Шланг зі штуцером — 1 шт.;
- Зарядний пристрій — 1 шт.;
- Акумулятор ємністю 4 А·год. – 1 шт.;
- Посібник з експлуатації — 1 шт.;
-
Пластиковий кейс.
- Габарити: 37/30/14 см;
- Вага брутто 2,6 кг. (вага з пакованням).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 28 бар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага | 1.35 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
- Ціна: 2 250 ₴


