
Акумуляторна пила ланцюгова KRAISSMANN 4000 AKS-BL 36 Li_безщітковий двигун
6 050 ₴
5 581 ₴
- Готово до відправки
Нова акумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li предназначена для робіт у місцях з обмеженим доступом до мережі елетропітування й може використовуватися для обрізання й очищення дерев від гілок, розпилювання колод, а також у будівництві під час зведення дерев'яних конструкцій.
Мобільна, малошумна бездротова ланцюгова пила Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li обладнана безщітковим двигуном із підвищеним ресурсом експлуатації, металевими шестернями редуктора, а також сучасною безключовою системою натягування ланцюга. Ланцюг можна легко натягнути та поміняти без використання будь-яких інструментів. Модель 4000 AKS-BL 36Li комплектується двома 18 В літій-іонними акумуляторами ємністю 4000 мА·год, які одночасно встановлюються на пилку для живлення 36-вольтового мотора, що дає змогу проводити роботи до 2,5 годин на одному заряді.
Купити акумуляторну Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li за доступною ціною Ви можете зробити замовлення в нашому інтернет-магазині "Хазяїн". Ми гарантуємо обов'язкову передпродажну перевірку товару та швидке надсилання на місце замовлення.
Особливості пили Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li:
- 18 В Li-Ion батарея (2 шт.)+ зарядний пристрій
- Безщітковий мотор для виконання інтенсивніших робіт
- Робота від двох АКБ одночасно
- Автоматичне змащення ланцюга. Зручна горловина оливного бака
- Візуальний індикатор наявності заряду на акумуляторі
- Регулювання натягування ланцюга без використання ключів
- Міцні металеві кігті упору
- Високоякісний металевий редуктор, що збільшує термін експлуатації пили
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 581 ₴









