Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт електричний Grand КЕ-900
Фарбопульт Grand КЕ-900 — це легкий і простий у використанні інструмент, з яким може впоратися навіть новачок. З цим інструментом набагато швидше та легше виконувати фарбувальні роботи. Завдяки двигуну, потужність якого становить 900 Вт досягається гарна продуктивність. Особливістю цієї моделі є надійне складання та якісні комплектуючі матеріали, а також наявність трьох форсунок з діаметром сопла: 1.8, 2.5, 3.0 мм.
Особливості моделі:
- Зручність в експлуатації
- Допустима в'язкість рідини 60 DIN
- Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється
- Регулювання форми розпилення
- Ергономічний дизайн
- Змінні форсунки
- Робота з різними типами фарбувальних матеріалів
Характеристики:
- Напруга — 230 В
- Частота - 50 Гц
- Двигун потужність — 900 Вт
- Об'єм бачка — 800 мл.
- Діаметр сопла — 1,2 мм/2,5 мм/3,0 мм
- Продуктивність — 550 мл/хв
- Максимальна в'язкість рідини — 60 дин/сек.
- Вага — 1,65 кг
Комплектація
- Фарбопульт Grand КЕ-900
- Змінні форсунки 3 шт. 1,8/2,5/3,0 мм
- Лійка для вимірювання в'язкості
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Продуктивність фарбопульта | 0.55 літр/хв |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Діаметр сопла | 3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 150 ₴










