Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис лобзик електричний Білорус МТЗ ПЛЕ-1450:
Лобзик Білорус МТЗ ПЛЕ-1450 — надійний інструмент, призначений для виконання прямих і криволінійних розпилів листових матеріалів з дерева, металу, пластмаси, алюмінію та ін.
Ця модель обладнана потужним електродвигуном в 1450 Вт, який легко розганяє пиляльне полотно до максимальної швидкості — 3300 хід/хв.
Швидкозатискна система кріплення пиляльного полотна дає змогу проводити заміну обладнання без додаткового інструменту, а наявність маятникового ходу неабияк підвищує ефективність виконання поставлених робіт.
Інструмент має високий рівень збирання та характеризується ідеально збалансованим корпусом.
Також у лобзику передбачений адаптер для під'єднання пилососа, що дає змогу підтримувати робоче місце в чистоті.
Особливості лобзика Білорус ПЛЕ-1450:
- Міцний корпус
- Швидкий затискач пилки
- Прогумований держак
- Потужний електродвигун
- Регулювання числа обертів
- Регулювання кута нахилу підошви
- Можливість під'єднання пилозбірника
Технічні характеристики електролобзика Білорус ПЛЕ-1450:
- Напруга мережі/Частота 220 В/50 Гц
- Потужність 1450 Вт
- Кількість коливань 0–3300 кол./хв
- Регульований кут різання 0°–45°
- Товщина пропилу в дереві 65 мм
- Товщина пропилу в металі 10 мм
- Вага 2,0 кг
Комплектація Білорус ПЛЕ-1450:
- Лобзик Білорус МТЗ ПЛЕ-1450
- Полотно
- Патрубок для пилососа
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 913 ₴


