
Верстат для заточування ланцюгів Assistans PRO МЗ-950 (2 диски)
1 963 ₴
1 700 ₴
- Готово до відправки
Опис Верстат для заточування ланцюгів Assistans Pro МЗ-950
Машина заточна Assistans Pro МЗ-950 має високі технічні показники мі, призначена для оброблення різальних ланцюгів, що встановлюються на бензинові та електричні пили.
Верстат для заточування ланцюгів обладнаний двигуном, який виділяється низьким рівнем шуму та має високу потужність складників 950 Вт, водночас швидкість обертання заточувального диска становить 5000 обертів на хвилину, що є оптимальною швидкістю і дає змогу ефективно заточувати пиляльні зубці, водночас не перепалюючи метал.
Заточення ланцюга торгової марки "Assistans PRO" має високий рівень збирання й має міцний корпус, який надійно захищає інструмент від зовнішніх пошкоджень, станина виготовлена з металевого сплаву, так само передбачена функціональна можливість змінювати кут повороту столу до 35 градусів.
Ця модель заточувального верстата постачається в комплекті з двома дисками, а можливість регулювання кута та глибини заточування дає змогу працювати з ланцюгами різних типорозмірів.
Особливості Заточна машина Assistans PRO МЗ-950 :
- Регулювання заточування
- Низький рівень шуму
- Висока довговічність електродвигуна
- Міцний вініловий корпус
- Металева опорна станина
- Додаткова ручка для зручності під час заточування
Характеристики Верстат для заточування ланцюгів Assistans PRO МЗ-950:
- Напруга 220/230 В
- Частота - 50 Г
- Потужність — 950 Вт
- Максимальна частота обертів — 5000 об./хв.
- Максимальний діаметр диска — 104 мм
- Посадкове місце — 22 мм
- Кут повороту кута — 35 градусів
Комплектація:
- Заточувальний верстат
- Заточувальний диск — 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Assistant |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 950 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 1 700 ₴








