Опис
Газонокосарка електрична DWT RM10-32
Ми пропонуємо великий асортимент газонокосарок. Зокрема моделі для домашнього використання ДВТ. Електрична газонокосарка DWT RM10-32 показує чудовий результат завдяки додатковим можливостям і високим характеристикам. Працювати з таким інструментом зручно та просто. Ми рекомендуємо Вам саме її, оскільки на газонокосарки ДВТ DWT RM10-32 ціна невелика, а її якість висока.
Висока потужність 1200 Вт
Рекомендуємо Вам використовувати чудову газонокосарку для дачі та дому ДВТ DWT RM 10-32. Модель обладнана потужним мотором. Він забезпечує високу продуктивність для інструменту, а також надійне використання інструменту за будь-якого навантаження.
Ефективність роботи
Представлена газонокосарка чудово справляється навіть із високою травою. У неї висока швидкість ножа 3500 об./хв. Він чудово скошує траву, не шкодить газону. Ширина скошування 32 см. Вона оптимально підійде навіть для місць з обмеженим доступом.
3 ступені висоти скошування
Залежно від поставленого завдання, ви зможете встановити оптимальну висоту скошування. Ваша газонокосарка обладнана системою зміни висоти. Усього є три положення: 25 мм, 40 мм, 55 мм.
Контейнер 30 л
Місткий контейнер для збирання трави дасть змогу виконувати роботу ефективніше. Можна довше працювати на ділянці, не відвертаючи уваги на очищення вмісту. Він легко знімається і його можна мити проточною водою.
Захист від випадкового увімкнення
Інструмент не тільки надійний, але й безпечний у використанні. Двоточкова система увімкнення забезпечує захист від випадкового спрацьовування.
8 причин купити газонокосарку електричну ДВТ DWT RM10-32
- Недорогий газонокосарка для роботи на дачі або в домашніх умовах.
- У неї немає труднощів щодо використання, а також обслуговування.
- Використовує двигун високої потужності для забезпечення максимальної продуктивності.
- Можна регулювати висоту скошування, у газонки три положення висоти.
- Якісний сталевий ніж гарантує ефективність скошування трави.
- Є місткий травозбірник, виготовлений із пластику.
- Великі колеса забезпечують маневровість і рухливість.
- Зручне керування із захистом від випадкового запуску.
Технічні характеристики:
- Реєстрація бренда —Швейцарія
- Тип газонокосарки — електрична
- Тип пересування — не самохідна
- Потужність -1200 Вт
- Максимальна ширина скошування — 320 мм
- Висота скошування — 25 - 55 мм
- Кількість коліс — 4
- Кількість рівнів висоти скошування — 3
- Швидкість обертання ножів об/хв — 3500
- Мульчування - немає
- Об'єм збірки трави — 30 л
- Тип контейнера для трави — жорсткий
- Вага — 7,2 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація:
- Газонокосарка
- Інструкція користувача
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 250 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3500 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
- Ціна: 4 000 ₴


