
Повітродувка-пилосос KRAISSMANN 601 EBG 3.5
1 069 ₴
- Готово до відправки
Опис Садовий пилосос повітродувка Kraissmann 601 EBG 3.5
Повітродувка KRAISSMANN 601 EBG 3.5 — функціональна та практична повітродувка, призначена для прибирання присадибних ділянок від опалого листя, скошеної трави, дрібного сміття.
Надійний електродвигун потужністю 600 Вт здатний створити об'єм повітряного потоку в 3,5 кубічних метрів на хвилину.
За допомогою спеціального регулятора, передбаченого в цій моделі, Ви можете регулювати швидкість обдування в межах 0-15000 об/хв відповідно до виконуваної роботи.
Повітродувка KRAISSMANN 601 EBG 3.5 обладнана зручною ручкою для комфортної роботи навіть однією рукою. Невеликі габарити та легка вага забезпечать тривалу та комфортну роботу.
Особливості:
- Два режими — повітродувка/пилосос
- Легка вага
- Невеликі габарити
- Низький рівень шуму
- Тривалий термін експлуатації
- Продумана ергономіка
- Потужний повітряний потік
- Двигун потужністю 650 Вт для забезпечення високої продуктивності
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220-230 В/50 Гц
- Потужність — 600 Вт
- Кількість обертів двигуна — 0-15000 об/хв
- Макс. потік повітря — 3,5 м3/хв
Комплектація
- Повітродувка KRAISSMANN 601 EBG 3.5
- Мішечок для сміття
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 210 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 069 ₴









