Ексцентрикова шліфувальна машина KRAISSMANN 350 ES 13 — якісний інструмент побутового класу, основним призначенням якого є шліфування й полірування різних матеріалів: дерево, пластик, полімери.
Двигун має потужність 350 Вт, чого цілком досить для роботи за максимальних навантажень. Висока якість результату шліфування забезпечується 12000 об/хв. Наявність регулювання обертів дає змогу працювати на потрібній швидкості залежно від оброблюваної поверхні. Шліфувальні роботи виробляються за допомогою тарілчастого диска діаметром 125 мм. Наждачний папір кріпиться липучкою, а саме такий варіант є швидким і зручним. Прогумовані держака та корпус запобігають ковзанню й забезпечують міцне захоплення, також знижуючи рівень вібрації.
Орбітальна шліфмашина KRAISSMANN 350 ES 13 обладнана системою пиловідведення і зберігає робоче місце в чистоті, передбачена можливість під'єднання пилососа. Для тривалої роботи кнопка вмикання може бути зафіксована.
Особливості:
- Регулятор обертів
- Простота експлуатації
- Ефективна вентиляція
- Блокування кнопки увімкнення
- Малий розмір і невелика вага
- Зручна ручка з гумовими накладками
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 350 Вт
- Частота обертів ― 0-12000 об/хв
- Діаметр шліфувального кола — 125 мм
- Вага — 2 кг
Комплектація
- Орбітальна шліфмашина KRAISSMANN 350 ES 13
- Змінна підошва
- Шліфувальний круг 125 мм
- Пластиковий пилозбірник
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 238 ₴





