Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Плазморіз інверторний Мінськ МПС-60 предназначен для повітряно-плазмового різання металевих конструкцій.
Апарат плазмового різання Мінськ створений на основі інверторних технологій і тому має невелику вагу та мало споживання електроенергії (7,9 кВт).
Регулювання сили струму плазмової дуги відбувається в межах 10-60 А, а спосіб збудження дуги плазмазу — контактний, запалювання відбувається на відстані 2-3 мм від заготівки або в момент торкання металу з плазмовим електродом.
Для якісного та чистого різання необхідне стабільне подавання повітря від компресора, під тиском не менш ніж 3,5-4,0 Атм.
Особливості:
- Високий ККД
- Цифровий дисплей
- Висока швидкість різання
- Для роботи необхідний компресор
- Простий і надійний в обслуговуванні апарат
- Під час роботи заготівка не деформується
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Джерело енергії для зварювання — Плазмійне струменя
- Діапазон регулювального струму — 10-60 А
- Товщина різу чистовий/максимальний — 8/25 мм
- Напруга холостого ходу — 280 В
- Витрата повітря — 200 л/хв
- Робочий тиск повітря (стисненого) — 5,0 МПа
- Споживана потужність — 7,9 кВт
- Коефіцієнт потужності — 0,93 cos
- ККД — 85%
- Вага — 12 кг
Комплектація
- Плазморіз Мінськ МПС-60
- Клему маси
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 25 мм |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна загальна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга холостого ходу | 280 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.9 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 60 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага апарату | 12 кг |
- Ціна: 8 500 ₴







