
Перфоратор Беларусмаш БПЕ-2100 (3 режими, кейс)
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бочковий перфоратор Білоруш БПЕ-2100
Перфоратор Білоруш БПЕ-2100 використовується для силових будівельних робіт, насамперед для руйнування різних будівельних конструкцій, а також для робіт із більш твердими матеріалами, як-от бетон, цегла, камінь, сталь, деревина.
Перфоратор працює в режимі свердління з ударом і в режимі удару. Ця модель має збільшений експлуатаційний ресурс, міцний корпус, ергономічну конструкцію, що мінімізує вплив на працездатність користувача. У конструкції перфоратора застосовується патрон типу SDS-Plus, який забезпечує ефективнішу роботу в режимі свердління з ударом. Інструмент обладнаний потужним електродвигуном 2100 ватів, а також надійним збиранням і міцним корпусом. Перфоратор має 3 робочі режими: свердління, свердління з ударом, довбання.
Технічні характеристики перфоратор Білоруш БПЕ-2100
- Живиться від стандартної мережі 220 вольтів 50 герц
- Розташування двигуна — вертикальне (бочка)
- Потужність — 2100 ватів
- Тип хвостовика — SDS-plus
- Оберти холостого ходу — 750 за хвилину
- Частота ударів — 3800 на хвилину
- Енергія удару — 5 джоулів
- Діаметр свердління в бетоні — до 26 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління дерева — 30 мм
- Вага — 4 кг
- Гарантія — офіційна — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Беларусмаш |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
- Ціна: 2 500 ₴



