
Садовий пилосос-віддушування Stiga SBL2600 безщітковий
8 200 ₴
- В наявності
Опис
Пилосос Stiga SBL 2600 (SBL2600) Легкий функціональний садовий пилосос-подуховка Stiga SBL2600. Конструкцію пилососа з легкістю можна переобладнати в повітродувку для прибирання легкого садового сміття. Ця технічна можливість трансформації з садового пилососа, для прибирання легкого садового сміття, як-от листя, голки хвойних дерев і стриженої трави — у повітродувку, буде корисна всім дачникам і власникам заміських будинків. Немає потреби помости мітлою й потім вивозити гори сміття! Цей невеликий пилосос усе робить із високою швидкістю та зручністю для Вас, єдине обмеження — це довжина шнура від подовжувача, який живить електродвигун апарата. Легкість у керуванні та використанні — за допомогою повітродувки віджете листя й інше сміття в зручне місце та зберіть із легкістю будь-яким зручним способом. Хочете позбутися купи розкиданого сміття? Увімкніть садовий пилосос Stiga SBL 2600 в режим всмоктування та подрібнення — з великої чії ви отримаєте невеликий об'єм, набір перемелений струменя, який компактно вміщається у великому ганчірному мішку.
Особливості садового пилососа Stiga SBL2600:
- Безщітковий електродвигун потужністю 2600 Вт забезпечує високу швидкість повітряного потоку, досягаючи 92 м/с.
- Низький рівень вібрації і шуму дає можливість працювати довгий час без зайвого дискомфорту.
- Металеве лезо обладнане функцією мульчування, що дає можливість ретельно перемелювати зібраний матеріал, перетворюючи його в компост.
- 45-літровий контейнер для збору сміття легко очищається, забезпечуючи зручність у процесі роботи.
- Пристрій має три опції: видування, всмоктування і подрібнення, що робить його універсальним інструментом.
- Для збирання мокрого листя передбачене спеціальний скребок.
- Легка вага апарату сприяє комфорту під час роботи, а розміщена на рукаві кнопка керування потоком повітря дарує комфорт і легкість використання.
Технічні характеристики Stiga SBL 2600 садовий пилосос:
- Виробник — Stiga
- Реєстрація бренда — Швеція
- Тип — повітродувка — пилосос
- Живлення — електромережа
- Двигун — безщітковий
- Потужність — 2600 Вт
- Потужність, к.с. - 3,53
- Потужність повітряного потоку, м/с- 92
- Об'єм травозбірника, л — 45
- Вага, кг — 4,62
Комплект постачання:
- Комплект для повітродувки;
- Комплект для всмоктування;
- Мішок для подрібненого листя;
- Комплект кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 92 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 45 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.62 кг |
- Ціна: 8 200 ₴



