
Шурупокрут акумуляторний 20 В безщітковий CROWN CT21104HXS-2 BMC (2 акуми, сила 45 Нм)
5 100 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний CROWN CT21104HXS-2 BMC
Crown-швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного й безпечного інструменту є акумуляторний безщітковий шурупокрут Crown CT21104XS-2 BMC. За ваги 1,31 кг працює на професійному рівні. Прилад працює від потужного та продуктивного акумулятора 20 Li-Ion. Тому Ви можете використовувати його в будь-якому місці. Crown CT21104XS-2 BMC — безщітковий шурупокрут професійного класу.
Акумуляторний шурупокрут CROWN CT21104HXS-2 BMC — це універсальний інструмент, який використовується для роботи в майстерні, гаражі або на будівельному майданчику. Такий можна ефективно застосовувати для виконання комплексу завдань з відкручування, закручування й навіть свердління.
Безщітковий двигун
На акумуляторні шурупокрути CROWN CT21104HXS-2 BMC ціна себе повністю виправдовує. Модель використовує надійний двигун безщіткового типу. Він робить інструмент куди більш продуктивним і надійним у використанні. Час увімкнення на одному заряді акумулятора істотно збільшений. Варто акцентувати на тому, що сам двигун не вимагає жодного обслуговування.
Легка заміна обладнання
Купити шурупокрут безщітковий CROWN CT21104HXS-2 BMC вигідно, такий інструмент можна використовувати з різними типами обладнання. Для легкої заміни передбачений патрон, що швидко затискається, 10 мм, і система автоматичного блокування шпинделя. Ви зможете зафіксувати біту або свердло однією рукою.
2 режими швидкості
Модель має двошвидкісний редуктор. Такий забезпечить ефективну роботу з різними типами матеріалів і оснастки. Для роботи з бітами краще використовувати першу швидкість 400 об/хв за максимального крутного моменту. Для свердління металу та деревини більше підходить друга швидкість — 1400 об./хв.
Електронний контроль швидкості
Незалежно від того, який режим швидкості Ви вибрали, зможете виконувати плавне регулювання обертів. Вбудована електроніка дає максимальний контроль робочого процесу. Число обертів можна знизити або збільшити в процесі роботи силою натискання на кнопку пуску.
Змінний крутний момент
Муфта перемикання моменту затягування забезпечує додаткову точність роботи. Залежно від типу матеріалу, зможете вибрати оптимальний режим. 21 ступінь перемикання дає змогу підібрати оптимальний режим навіть для найслабкіших типів матеріалів.
Посилений редуктор
Зверніть увагу, модель використовує планетарний редуктор, який забезпечує максимальний крутний момент 45 Нм. Завдяки тому, що шестерні виготовлені з металу, Ви можете не турбуватися про довговічність інструмента. Редуктор стійкий до навантажень, а його шестерні не схильні до інтенсивного зношування.
Технічні характеристики
- Ємність акумулятора 2 А·год, 2 А·год
- Час заряджання акумулятора 60 хв
- Швидкість холостого ходу (передача I/II) 0-400/0-1400 хв-1
- Діапазон затягування патрона 0,8-10 мм
- Макс. крутний момент (м'який/жорсткий) 40/45 Нм
- Потужність свердління в сталі 10 мм
- Потужність свердління в дереві 25 мм
- Макс. діаметр гвинта 8 мм
- Вага 1,31 кг
Комплектація
- Шурупокрут
- 2 Акум. батареї 20 В/2 А·год
- зарядний пристрій
- інструкція
- кейс
Гарантія 36 місяців. Сервіс у всіх великих містах України
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 1.31 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 3 500 ₴






