Ця модель позиціюється як професійна для виконання широкого спектра завдань. Користується популярністю серед ремонтно-відновних майстерень, малярних цехів, будівельних організацій та інших, завдяки гарному співвідношенню невеликої ціни та вихідних параметрів. Створена із застосуванням надійних і зносостійких матеріалів, сплавів металопрокату та пластику, відповідно до європейських стандартів безпечної експлуатації та якості.
Вібраційна шліфмашина CROWN CT13562 призначена для швидкого та касетного шліфування виробів із дерева, пластику, металу. Такий інструмент чудово справляється з поставленими завданнями завдяки високій потужності мотора та витривалості.
замінити шліфувальний папір
Система ручної заміни паперу дасть Вам змогу якісно зафіксувати її, вибіляючи тривалі пауз між роботою. Папір фіксується за допомогою затискачів. Це сильно спрощує заміну обладнання, дасть змогу використовувати дешевше, універсальне шліфувальне полотно для механічних фіксаторів.
Зручне керування
Ця шліфмашина відрізняється від інших аналогів простотою використання. Вона має функцію фіксації пуску в робочому положенні для тривалої безперервної роботи. Сам інструмент легкий і зручний у використанні. Впорається з тим, що навіть новачок, причому виконувати роботу можна у важкодоступних зонах.
Система всмоктування пилу
Купити шліфмашинку вібраційну для дому CROWN CT13562 правильне рішення. Модель обладнана власною системою всмоктування пилу. Вона дасть змогу працювати, зберігаючи чистоту в робочій зоні. У віброшліфмашини є власна місткість для збирання пилу.
Зручна ручка
Зверніть увагу на те, що в шліфмашини зручна D-подібна ручка. Вона дає змогу якісно утримувати її в будь-якому положенні. Нековзне гумове покриття сильно покращує якість захоплення. Також варто підкреслити комфорт під час роботи, зумовленої наявністю такого покриття.
7 причин купити вібраційну шліфувальну шину CROWN CT13562
- Це чудовий інструмент для шліфування металу, дерева.
- Модель чудово справляється з поставленими завданнями завдяки високій потужності мотора.
- Усі робочі вузли шліфмашини ізольовані та захищені від пилу для надійної роботи.
- У шліфмашини передбачена власна система всмоктування пилу та збирання його в контейнер.
- Передбачено просте та швидке фіксування шифрувального паперу.
- Зручне керування робить модель перевагою для новачків.
- На шліфмашини CROWN ціна невисока, але інструмент відповідає останнім стандартам якості.
Технічні характеристики:
- Виробник — Crown
- Країна-виробник — Швейцарія
- Розмір підошви — 92 Х 187
- Ширина оброблення — 90 мм
- Максимальні оберти — 12000 за хвилину
- Максимальна частота коливань — 24 000 на хвилину
- Амплітуда коливань — 1,6 мм
- Вага — 1,5 кг
Комплектація
- Віброшліфувальна машина 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Пилоуловлювач 1 шт.
- Шліфувальний папір 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 92 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 600 ₴







