
Мийка високого тиску професійна DWT HDR21-165 DR
8 635 ₴
6 800 ₴
- Готово до відправки
Опис.
Купити мінімийку для авто дешево легко. Компанія DWT пропонує недорогий, але якісний інструмент для домашнього використання. Мийка високого тиску DWT HDR21-165 DR — це агрегат, здатний ефективно справлятися із забрудненнями різної складності. Представлена модель демонструє чудову продуктивність і витривалість. Проста у використанні, Вам знадобиться мінімум часу на те, щоб повністю освоїти її, навіть якщо немає досвіду.
Регульований потік води
Залежно від поставленого завдання, Ви зможете регулювати форму факела розпилення води. Крім того, настроювати можна витрату, а також максимальний тиск натиск натиску. Отже, Ви зможете набагато ефективніше використовувати мийку високого тиску DWT HDR21-165 DR.
Захист від перегрівання
Модель призначена для активного використання. Щоб захистити двигун від термічного перевантаження, у нього передбачений спеціальний захист. Вона зробить роботу очисника високого тиску надійнішою.
Бачок для мийного засобу
Використовуйте мийні засоби для видалення особливо стійких забруднень. У DWT HDR21-165 DR є спеціальний бачок для нього. Це неабияк розширює можливості застосування обладнання.
Котушка для шланга
Набагато зручніше працювати з мінімийкою DWT HDR21-165 DR, а також її транспортувати та зберігати завдяки наявності котушки для намотування шланга. 5 метрів шланга високого тиску не будуть плутатися під ногами.
Висока потужність 2100 Вт
Ми вжеволіли, що представлена модель — одна з найпродуктивніших у лінійці. Вона працює на базі колекторного двигуна високої потужності. Він пристосований до інтенсивного навантаження. Мідна обмотка двигуна забезпечує його великий ресурс роботи.
Матеріал корпусу насоса — алюміній, пластик
Варто акцентувати на високій якості виготовлення інструмента. Очисник високого тиску DWT HDR21-165 DR обладнаний насосом, корпус якого виготовлений із якісних матеріалів. Основні частини виготовлені з алюмінію. Матеріал стійкий до зношування, деформації та механічних пошкоджень.
7 причин купити мийку високого тиску DWT HDR21-165 DR
— Це недороге обладнання високої якості, розроблене для активного використання в домашньому господарстві.
- Захист від перегрівання
- Захист від великого тиску
- Якісний очисник високого тиску підходить для боротьби із забрудненнями різного ступеня складності.
- Є бачок для використання мийного засобу.
-Швидкісні з'єднання дадуть змогу легко підготувати інструмент до роботи.
-Захист від перегрівання та занадто високого тиску для надійної й безпечної роботи.
Технічні характеристики:
- Батьківщина бренда — Швейцарія
- Потужність — 2100 Вт
- Максимальний тиск — 165 барів
- Продуктивність — 486 літрів на годину
- Максимальна температура води на вході — 50 град.
- Матеріал корпусу насоса — алюміній, пластик.
- Довжина шланга — 5 метрів
- Габарити (ДхШхВ) - 360 х 350 х 790 мм
- Вага — 13,3 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Комплектація
-мийка DWT HDR21-165DR
-інструкція
-упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 165 бар |
| Максимальна продуктивність | 486 л/год |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 13.3 кг |
- Ціна: 6 800 ₴









