Лобзик CROWN CT15287
Лобзик CROWN CT15287 - — високоякісний інструмент професійного класу, який використовується для прямого та фігурного різання листових заготівок із дерева, сталі, кольорових металів, пластику та інших матеріалів. Його використовують у виробництві меблів, на будівельних об'єктах, а також для виконання різних завдань у побутових умовах.
Ця модель має надійний потужний двигун, що цілком досить для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора частоти ходів (300-3000 хід/хв ) дає змогу задати швидкість ходу пили, що дає змогу працювати з матеріалами різної твердості. Хід штока становить 19 мм. Максимальна товщина пропилу дорівнює 65 мм (у дереві). Є можливість зміни кута пропилювання на кут до 45 градусів вправо та вліво.
Лобзик CROWN CT15287 550 Вт має малу вагу та зручний ергономічний дизайн. Він простий в експлуатації. Пиляльне полотно надійно кріпиться і швидко змінюється. Апарат має можливість під'єднання пилососа або пилозбірника. Є прозорий захисний екран, який забезпечує доступ до оснастки та гарну видимість, одночасно захищаючи від вилетів відходів.
Особливості:
- Якісне збирання
- Простота в експлуатації
- Надійність і міцність
- Швидка заміна полотна
- Електронний регулятор частоти ходів
- Маятниковий хід
- Круглий сталевий шток
- Надійне кріплення пилки
- Можливість під'єднання мішка для пилу
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Клас інструмента - Професійний
- Виробник -Швейцарія
- Живлення - 220 В
- Сила струму за напруги 230 В - 2,4 А
- Кількість коливань - 300-3000 хід/хв
- Хід штока - 19 мм
- Товщина пропилу в дереві - 65 мм
- Товщина пропилу в металі — 10 мм
- Кількість режимів маятникового ходу - 3
- Угол реза - +/- 45 град
- Вага - 2 кг
Комплектація
- лобзик CROWN CT15212
- шестигранний ключ
- пиляльне полотно
- інструкція
- картонна коробка
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Довжина ходу пилки | 19 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
- Ціна: 2 590 ₴








