
Повітродувка електрична Crown CT17013 (обдув-всмоктування)
1 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична повітродувка Crown CT17013
Опис:
Електрична повітродувка-пилосос Crown CT17013 підходить для очищення території від листя, трави та дрібного сміття.
Завдяки роботі від електрики модель відрізняється відсутністю шкідливих вихлопів, низьким рівнем шуму та простотою обслуговування.
Агрегат обладнаний двома функціями — обдування і всмоктування, для збору сміття передбачений сміттєзбірник об'ємом 1 л.
Знімна видувна труба забезпечує компактне зберігання повітродувки.
Технічні характеристики Crown CT17013:
- Тип електричний
- Потужність (кВт) 0.55
- Функції обдування, всмоктування
- Max обсяг повітря 210 м3/год
- Ранцевий немає
- Вага нетто 1.55 кг
- Габарити без паковання 280х180х180 мм
- Об'єм сміттєзбірника 1 л
- Сміттєзбірник є
- Max швидкість повітря 0.06 м/с
- Матеріал крильчатки пластик
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Переваги Crown CT17013:
- 2 режими (віддушення/пилосос)
- Фіксатор вмикання/вимикання
- Передбачена ручка для зручності керування Crown CT17013
- Вирізняється невеликою вагою
Комплектація:
- Повітродувка
- Патрубок
- Мішок для збирання пилу
- Паспорт
- Щітки
- Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 210 куб.м/год |
| Об'єм сміттєзбірника | 1 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 1.55 кг |
- Ціна: 1 500 ₴


