
Тример електричний (електрокоса) Протон ЕТ-1200 D
3 000 ₴
2 600 ₴
- Готово до відправки
Опис
Для обкоса важкодоступних ділянок після газонокосарки або для самостійного догляду за зеленими насадженнями на дачі, у саду або навколо будинку оптимальним вибором стане тример ПРОТОН ЕТ-1200, купити за найнижчою ціною і зі швидкою доставкою, який можна в нашому магазині. Відмітною особливістю цієї моделі є гарна продуктивність, тривала робота та доступна нашому покупцеві ціна, через що позиція одна з популярних серед косилок. Використання електропривода позбавляє користувачів від покупок палива мастильних матеріалів так необхідних бензиновим аналогам, запуск відбувається за допомогою однієї кнопки, а тиха робота не привертає уваги в житлових зонах. Виробник комплектує тример ПРОТОН ЕТ-1200 продуктивним двигуном на 1,2 кВт, у зв'язку з чим стало можливим скіс навіть грубих бур'янів або чагарників із деревами. Як різальні елементи йде котушка з капроновою ниткою і сталевий трипроменевий ніж, охоплення скосу становить 400 і 230 мм відповідно, чого досить для більшості випадків. За зручну роботу відповідає D-подібна ручка з неопреновим покриттям, а верхнє розташування мотора дало змогу не тільки розподілити баланс пристрою в руках, а й запобігає потраплянню роси та пилу в нього.
Технічні характеристики:
- Електрокоса з верхнім мотором
- Потужність — 1200 Вт/1,63 л.с.
- Швидкість двигуна — 7000 обертів на хвилину
- Різальна система — волосінь і ніж
- Штанга — пряма
- Додаткова ручка — D-подібна
- Регулювання висоти ручки — є
- Максимальна ширина коса — 400 мм
- Вага — 5 кг
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Особливості:
- Легкий і компактний дизайн, простота та довговічність у використанні, незамінна для тих, хто хоче мати в себе у дворі гарний і доглянутий газон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Протон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність двигуна | 1.63 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 2 600 ₴









