
Електричний тример Луч ЕПТЛ-2800 (цільний вал)
3 500 ₴
- В наявності
Опис Тример електричний Луч ЕПТЛ-2800
ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
Працюючи від звичайної мережі (220 В/50 Гц), ця коса здатна розвивати до 10 000 обертів за хвилину. Потужність водночас 2,8 кВт, якої досить для тривалої роботи.
ВІДСУТТВІ ПОТРИБНОСТІ В ДОЗАПРИВКАХ
На відміну від бензинових мотокос, цей пристрій не вимагає пального. Роботу не доведеться зупиняти через брак палива в баку.
ВІНСТРУКТИВНІ РЕШЕННЯ, ЩО ПОВШУЄ МОТОРЕСУРС
Інженери обладнали косу електродвигуном вдосконаленої конструкції: з поліпшеною обвиткою статора двигуна.
СТІЙКІСТЬ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОВЕРДЖЕННЯМ
Завдяки використанню спеціального високоміцного ABS-пластику корпус добре витримує удари та інші механічні навантаження. Внутрішні деталі та вузли надійно захищені.
ОЧЕНЬ ЗРУЧНА «ВЕЛОСІПЕДНА» РУЧКА
Керування здійснюється за допомогою ручки у формі літери «U», за яку зручно триматися руками без зайвого напруження. Усі кнопки розташовані в зоні близького контакту.
НАДІЙНА ЗАХИСТ ВІД СМАКУВАННЯ
Пристрій гарантовано не запуститься сама собою, позаяк конструктори передбачили механізм захисту від випадкового запуску.
ВІДЛИЧНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ У СОЧЕТАНІЇ З БЕЗПЕКАЮ
Електроінструмент підходить для косіння будь-якої трави: від м'якої порослі до сухих і жорстких осінніх бур'янів. Для різних завдань у комплектації передбачені волосінь і 3-лопатевий ніж. Ноги користувача захищає спеціальний щиток.
Особливості:
- Верхнє розташування двигуна
- Використання 100-% міді в обмотуванні ротора та статора
- Пряма нерозбірна штанга
- Висока продуктивність
- Компактні розміри та легка вага
- Екологічна чистота та низький рівень шуму
- Висока ефективність під час косіння у важкодоступних місцях
- М'яка, зручна ручка для зручності експлуатації інструмента
- Вал коси виготовлений із матеріалу підвищеної зносостійкості
- Металевий редуктор із підшипниками
- У моделі передбачена можливість встановлення додатково ручки на необхідний кут
Технічні характеристики:
- Потужність: 2800 Вт
- Напруга мережі: 220 В
- Частота тока: 50 Гц
- Число обертів: 10000 об/хв
- Розташування мотора: верхні
- Розташування вала: пряме
- Колодка: U-подібна з регулюванням
- Різальне обладнання: Ніж + Волосінь:
- ― діаметр різального диска: 230 мм
- ― діаметр волосіні: 2 мм
- Напівавтоматична котушка
- Діаметр косіння:
- ― різальний ніж: 230 мм
- ― шпуля волосіні: 420 мм
- Вага: 5,2 кг
Комплектація
- Електрокоса Промінь ЕТЛ-2800
- котушка з волосінню — 1 шт.
- 3 зубчастий сталевий ніж — 1 шт.
- захисний кожух
- ремінь
- інструкція
- штанга
- U-подібна ручка, набір ключів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь профі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 3 500 ₴
