
Електричний тример NARVA CG-2850Е (плавний запуск, велосипедна ручка)
3 600 ₴
2 600 ₴
- Готово до відправки
Електричний тример NARVA CG-2850E
.
- Низький рівень шуму
- Плавний пуск двигуна
- Розбірна штанга
- Сталевий вал
Опис
Електричний тример NARVA CG-2850E — це потужна електрокоса, що підходить для важких робіт. Електрокоса Нарва 2850 ідеально підходить для скошування країв газонів, меж доріжок і будь-яких важкодоступних місць.
У комплекті тримерна головка, металевий ніж, регульовані ручки велосипедного типу, двоскладова штанга, сталевий вал.
Дизайн електротримера NARVA CG-2850Е аналогічний тримеру з бензиновим двигуном. Електрокосу легше тримати в руках і живлення від електрики.
Електротример NARVA CG-2850E — потужна машина, що легко справляється з травою, бур'янами, молодою поросллю. Коса Нарва 2850 буде без проблем справляється з очеретами, за умови, що необхідно косити, починаючи зверху та поступово опускаючись.
Особливість конструкції електричний тример NARVA CG-2850E
Двигун потужністю 2850 Вт і швидкістю на 10000 об/хв розташовується зверху. А це означає, що ви можете стригти вологу мокру траву без ризику потрапляння вологи в двигун і його пошкодження. Сміття не потрапляєте в мотор і не забруднює його, поки ви працюєте. Машина добре збалансована та проста у використанні. Це дає змогу працювати інструментом без втоми тривалий час.
Електричний тример NARVA CG-2850E простий у використанні та напрочуд потужний, з легкістю скошує густу рослинність. Електрокоса NARVA CG-2850Е з плавним запуском двигуна досить тиха, тому можна працювати біля житлових приміщень.
NARVA CG-2850Е — потужний електричний тример за ті ж гроші, з тією ж конструкцією, що й бензинова коса.
Плюс: екологічно чиста, проста в обслуговуванні.
Мінус: не така мобільна, — необхідна наявність електрики.
Технічні характеристики:
- Потужність двигуна — 2850 Вт
- Число обертів — 10 000 за хвилину
- Діаметр скошування — 255 мм
Комплектація:
- Тример електричний
- Ніж
- Бабина з волосінню
- Набір ключів
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна ширина скошування | 255 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 2 600 ₴









