
Бензопила NARVA NGC-62PRO (2ші 50 см, метал стартер)
5 000 ₴
4 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Наша нова бензопила NARVA NGC-62PRO 62cc 2023 року — найуніверсальніша бензопилка, яку ви можете купити у фірмовому магазині NARVA.
NARVA NGC-62PRO приводиться в дію двигуном 62 куб. см/4,5 кВт, який забезпечує всю потужність, необхідну для розпилювання найміцнішої деревини за допомогою якісної шини 508 мм/20 дюймів і ланцюга.
Завдяки зручним функціям, включно з пружними шипами, що допомагають під час різання й контролюють безпеку, а також автоматичним змащення ланцюга для підтримки ефективності різання та продовження терміну експлуатації інструмента/чеплення. Додаткові переваги містять антивібраційні ручки, запобіжник ланцюга та легке віддання під час запуску, щоб підвищити комфорт користувача та уникнути напруги/трав.
Специфікація бензопили NARVA NGC-62PRO:
- Надійний двотактний бензиновий двигун об'ємом 62 см3 з повітряним охолодженням.
- Карбюратор із безпосереднім уприскуванням повітря, виготовлений за ліцензією.
- Номінальна потужність: 6 л. с.
- Металева кришка стартера
- Співвідношення паливо/олія: 35:1 (рекомендація) з олією для 2-тактних двигунів. (Див. пропорції на етикетці виробника олії)
- Метод пуску: пуск із видатністю за допомогою системи Easy-Start (Легкий Старт) з автоматичним змащенням ланцюга. Легкий пусковий механізм дає змогу легко запускати бензопилу та керувати нею.
- NGC-62PRO має регульовану автоматичну систему змащення ланцюга, тому ви можете регулювати подавання оливи залежно від вашої роботи.
- З турботою про комфорті NGC-62PRO має антивібраційну ручку, що робить тривале використання більш комфортним и знижує ризик можливих травм від перенапруги.
- бензопила НАРВА NGC-62PRO обладнана простим у використанні запобіжним гальмом ланцюга і запобіжним гальмом із захистом від відбою : щоб знизити ймовірність отримання травм від відбою.
- Довжина шини: 20|
Основні технічні характеристики бензопилу NARVA NGC-62PRO:
- Потужність — 4500 Вт
- Об'єм двигуна — 62 см3
- Кількість обертів холостого ходу — 3200 об./хв
- Макс. кількість обертів — 12000 об/хв
- Місткість паливного бака — 600 мл
- Місткість оливного бака — 230 мл
Комплектація:
- Бензопила NARVA NGC-62PRO
- шина — 1 шт.
- ланцюг — 1 шт.
- набір ключів
- інструкція користувача
- місткість для змішування палива та оливи
- лійка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 500 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 230 мл |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Ємність паливного бака | 600 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 000 ₴









