Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Потужність номінальна, кВт | 2,8 |
| Потужність максимальна, кВт | 3,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 208 |
| Тип палива | бензин/газ |
| Тип запуску | ручний |
| Модель двигуна (л.с) | GM170F (7.0HP) |
| Тип охолодження | повітряне |
| Місткість паливного бака, л | 15 |
| Система запуску | ручна |
| Наявність акумулятора | немає |
| Напруга, В | 220 |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний, з примусовим повітряним охолодженням, з верхнім розташуванням циліндрів |
| Акумулятор у комплекті | немає |
| Місткість олії (л) | 0,6 |
| Кількість фаз | 1 |
| Система автоматичного запуску (АВР) | немає |
| Неприривний час роботи (год) | 10 |
| Мінімальна витрата палива (л/кВ·год) | 0,360 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 605x435x450 |
| Маса, кг 42 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Max |
| Країна виробник | Туреччина |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 605 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Двигун | |
| Марка двигуна | GM170F |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 14 129 ₴



