
Бензокоса Sirius CG-4200 з плавним запуском і підвищеною витривалістю (штанга 28 мм)
3 500 ₴
2 800 ₴
- Готово до відправки
Мотокоса SIRIUS CG-4200
Мотокоса SIRIUS CG-4200 — стане надійним помічником у будь-якому господарстві. Представлена мотокоса гарантує Вам справну роботу не тільки в побутових умовах, завдяки високій якості роботи, витривалості та продуктивності ця модель цілком може працювати й на напівпрофесійному рівні, наприклад, для муніципальних робіт — стриження трави в парках і скверах, готувати земельні ділянки до подальшого оброблення на вулицях міста тощо. Мотокоса бензинова SIRIUS CG-4200 — це ідеальне рішення в тому разі, якщо ВИ не потребуєте великих потужностей і мають намір обробляти маленькі та середні за складністю ділянки, але водночас Вам необхідно тільки найвищу якість за доступною ціною, модель змогла успішно об'єднати в собі всі ці якості. Мотокоса SIRIUS CG-4200 дасть Вам змогу працювати навіть на на найнерівніших ділянках, що дає змогу працювати не тільки з акуратним газоном, дику необроблену землю також можна очистити від високої та сухої трави для подальшого її оброблення. Також зручність конструкції бензинового тримера дає змогу працювати навіть у таких місцях, куди, наприклад, газонокосарка дістати не зможе, наприклад, для роботи біля стін, бордюрів або під лавками, у будь-яких важкодоступних місцях. Варто зазначити велосипедну ручку тримера, яка гарантує повний контроль над інструментом під час роботи. Також зручно те, що керування двигуном повністю розташоване на одній ручці, що вносить великий комфорт і безпеку в роботу з цією моделлю. Мотокоса SIRIUS CG-4200 оптимізований для виконання роботи на невеликих і середніх ділянках і обладнаний бензиновим двотактним двигуном із потужністю 5,7 л, для забезпечення максимальної ефективності в роботі. Варто виділити економічність двигуна, за бака в 1,2 л, ця модель може пропрацювати тривалий проміжок часу. Для забезпечення максимально тривалої експлуатації мотокоси використовуйте бензин А92 і олію гарної якості.
Особливості:
- Потужний двотактний двигун ноутбуком 4,2 кВт
- Плавний запуск
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
- Посилена система стартера запобігає вириванню шнура.
- Посилений кований вал
- Повністю металевий редуктор
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Захист від перегрівання
- Хромований циліндр
- Кований колінвал і шатун двигуна
- Приводне передавання здійснюється завдяки гнучкому валу, замість ненадійної тросової системи.
- Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструмента)
- Праймер
- Низький рівень шуму
- Низький рівень вібрацій
- Захист від випадкового увімкнення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2х тактний
- Потужність — 4,2 кВт/5,7 л.
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Швидкість х.х. - 2800 - 9000 об./хв
- Тип охолодження — повітряний
- Об'єм паливного бака — 1200 мл
- Реж. оборуд. - (Ніж + Волосінь)
- - діаметр різального диска 230 мм
- - діаметр волосіні — 2,5 мм
- Тип котушки — Напівавтоматична
- Товщина різального диска — 1,4 мм
- Розташування вала — пряме
- Діаметр косіння:
- - різальний ніж (230 мм)
- - котушка волосіні (415 мм)
- Вага 6,5 кг
Комплектація
- Бензокоса SIRIUS CG-4200,
- коробка, інструкція (паспорт),
- 3 лопастний ніж 1 шт.,
- котушка з волосінню 1 шт.,
- мірний бачок для змішування бензину з олією,
- лійка, велосипедна ручка з органами керування,
- набір ключів,
- плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 257 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 6.5 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 2 800 ₴





