Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензокоса Edon GT-520/3000 — це популярний китайський бренд, на який можна покластися. Ця модель вирізняється збільшеною потужністю двигуна та гарною характеристикою. Коса обладнана повітряним охолодженням, що дає змогу їй працювати довше без перерв на охолодження. До комплекту з бензокосою входять два ножі, які забезпечують ефективне обрізання трави. Швидкість обертів до 9000 об./хв дає змогу швидко та якісно обробити великі площі. Вал на 9 шліців і діаметр штанги 28 мм забезпечують надійне кріплення верхнього та нижнього редуктора. Мотокоса Edon GT-520/3000 — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійну та потужну бензинову косарку. Завдяки довірі клієнтів і високим технічним характеристикам, вона дає змогу швидко та якісно обробити будь-яку територію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 3 520 ₴









