
Бензопила GoodLuck GCS-50-3.6 (плавний запуск, шина 45 см)
2 761 ₴
- Готово до відправки
Бензопила GoodLuck GCS-50-3.6
Бензопила ланцюгова GoodLuck GCS-50-3.6 застосовується для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини, обрізання сучків, заготівлі дров у побутових умовах. Модель набула популярності завдяки простоті в експлуатації та високій продуктивності.
Пила має потужність і оберти холостого ходу, достатні для виконання побутових завдань. Відмітні риси інструмента — це ефективна система проти вібрації, низький рівень шуму й ергономічний дизайн. Хочеться зазначити наявність легкого старту під час запуску двигуна, ефективне аварійне гальмо ланцюга та легкий доступ до повітряного фільтра. Бензопила складається з високоякісних комплектуючих, що істотно впливає на термін експлуатації та має заводську конструкцію.
Робота з цим інструментом приноситиме Вам тільки задоволення. Також надається гарантійний ремонт терміном на 12 місяців. Купити бензопилу GoodLuck GCS-50-3.6 Ви зможете в інтернет-магазині Хазяїн. Ми пропонуємо чудову якість за чудову ціну. Використовуйте тільки якісний бензин і оливи з правильними присадками — це неабияк збільшить термін експлуатації інструмента.
Особливості:
- Потужний двотактний двигун
- Посилена поршнева група
- Хромоване покриття стінок циліндра
- Плавний пуск
- Спрощений доступ до фільтра
- Автоматичне змащування ланцюга
- Механічне гальмо
- Захист від віддачі
- Охолодження - повітряне
Характеристика:
- Двигун: двотактний одноциліндровий
- Старт: ручний
- Потужність: 3.6 к.с. / 2.65 кВт
- Об'єм двигуна: 50 см куб.
- Максимальні оберти: 9000 об/хв
- Довжина шини: 450 мм
- Крок ланцюга: 0,325 дюйма
- Об'єм паливного бака: 0,55 л
- Об'єм масляного бака: 0,26 л
- Паливна суміш: бензин А-92 + масло для 2-х тактних двигунів
- Вага: 7.5 кг
Комплектація:
- Бензопила Super GOOD LUCK GCS 50-3,6
- Шина
- Ланцюг
- Набір ключів
- Ємність для змішування палива і масла
- Лійка
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 50 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 761 ₴
