Ланцюгова бензопила Kraissmann KS 2609 одноруяка
Ця ланцюгова бензопила Kraissmann KS 2609 належить до професійного класу.
Підтвердженням цього є висока якість деталей у конструкції, а саме — ударостійкий пластик, амортизаційна система нового покоління (має додаткову сьому пружину на ручці бензопили), поршнева група (хромовані стінки циліндра та наявність двох кілець на поршні).
Також треба зазначити конструкцію й матеріали, з яких виготовлений повітряний фільтр. На відміну від дешевих бензопил, встановлений фільтр із паперу (за типом автомобільного), який кріпиться за допомогою гайки до карбюратора. Ця система ефективно очищає повітря й не дає потрапити дрібному сміттям і пилу в робочу зону циліндра.
Встановлена прямоточна вихлопна система, що дає змогу швидше набирати оберти. Карбюратор із підкачуванням забезпечить легкий старт за мінусової температури та в момент, коли паливо закінчується.
Технічні характеристики бензопилу Kraissmann KS 2609
- Реальна потужність двигуна — 900 ватів (1,22 кінських сил)
- Робочий об'єм — 26 кубічних сантиметрів
- Холостійка хода — 3000 обертів за хвилину
- Довжина шини — 30,5 сантиметра
- Гарантійний термін — 1 рік
- Підкачування палива — є
- Система гасіння вібрації — є
- Робота однією рукою — так
Купити ланцюгову бензопилу Kraissmann KS 2609 Ви зможете в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Доставка та продаж по Харкові, Києві та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Рівень шуму | 102.3 дБ |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Потужність двигуна | 1.22 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 3 700 ₴




