
Бензопила Kraissmann KS 6324 (об'єм мотора 63 куб см)
2 814 ₴
- Готово до відправки
Ланцюгова бензопила Kraissmann KS 6324
Бензопила Kraissmann KS 6324 — потужний і надійний інструмент для ефективного розпилювання деревини та спилювання дерев, гілок і чагарнику.
Бензопила має посилений корпус із легким стартом, який спрощує запуск пилки навіть у морози. Потужність бензопилки становить 2400 ватів, встановлений двотактний одноциліндровий двигун, об'ємом 63 кубічних сантиметри. Ручне гальмо легко активується на задній ручці.
Kraissmann KS 6324 дає нам чудову якість кінцевої продукції, а також дає змогу повною мірою розкрити весь потенціал бензопили. Ефективна антивібраційна система забезпечує чудову віброізоляцію. Купити бензопилу Kraissmann KS 6324 за вигідною ціною Ви можете в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики бензопили Kraissmann KS 6324
- Реальна потужність двигуна — 2400 ватів (3 кінські сили)
- Робочий об'єм — 63 кубічні сантиметри
- Холостійка хода — 3000 обертів за хвилину
- Довжина шини — 45 сантиметрів
- Крок ланцюга — 0,325
- Рівень шуму — 98 (дБ)
- Гарантійний термін — 1 рік
- Підкачування палива
- Система гасіння вібрації
- Вага — 6.5
Комплектація:
- бензинова ланцюгова пила KRAISSMANN KS'6324
- пильний ланцюг
- пильна шина
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- набір ключів та викруток для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
Купити ланцюгову бензопилу Kraissmann KS 6324 Ви зможете в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Доставка та продаж по Харкові, Києві та всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 68 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 814 ₴









