
Мийка високого тиску Kraissmann 1200 HDR-90
2 443 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімиття Kraissmann 1200 HDR-90
Мінімийка високого тиску для авто Kraissmann 1200 HDR-90 належить до професійного класу інструментів і добре зарекомендувала себе не тільки в побутових умовах, але й на автомиттях.
Мінімийка високого тиску Kraissmann 1200 HDR-90 обладнана насосом, який виготовлений із металу, потужністю 1200 ватів. Цей агрегат здатний створити тиск води до 90 барів. Подавання води відбувається за допомогою під'єднання мінімийки до водопроводу за допомогою садового шланга. Якщо води немає — спрацьовує система автоматичного вимкнення мінімийки, що неабияк збільшує термін її експлуатації.
Мийки торгової марки Kraissmann вирізняються високою якістю збирання і високою надійністю, саме тому вони дуже популярні серед споживачів в Україні.
Технічні характеристики мінімийка Kraissmann 1200 HDR-90
- Потужність двигуна — 1200 ватів
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Робочий тиск — 60 барів
- Максимальний тиск — 90 барів
- Матеріал помпи — метал
- Автоматичне вимкнення
- Довжина кабелю живлення — 5 метрів
- Довжина шланга поливання — 5 метрів
- Можливість використовувати шампунь
- Вага — 10 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна продуктивність | 330 л/год |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Максимальний тиск | 90 бар |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Мінімальний тиск | 60 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Класифікація | Побутової |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 2 443 ₴
