-7%


Бензокоса Narva CG-4500 ( 3 ножа +1 катушта, ремень рюкзак)
3 500 ₴
3 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса NARVA CG-4500
Особливості:
- - Потужний двотактний двигун номіналом 4,5 кВт
- - Картер з алюмінієво-магнієвого сплаву
- - Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
- - Покращена система запалювання CDI
- - Кований колінчастий вал
- - Посилена система стартера, що запобігає вириванню шнура
- - Посилений вал приводу 8,2 мм на 9 шліц
- - Повністю металевий редуктор
- - Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- - Приводне передавання відбувається завдяки суцільному кованному валу
- - Захист від перегрівання
- - Низький рівень шуму
- - Низький рівень вібрацій
- - Захист від випадкового увімкнення
- - Праймер
- - Система Easy Start
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2х тактний
- Потужність — 4,5 кВт/6,1 л.
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Швидкість х.х. ― 2800 — 9000 об./хв
- Тип охолодження — повітряний
- Об'єм паливного бака — 1200 мл
- Реж. оборуд. ― (Ніж + Волосінь):
― діаметр різального диска — 254 мм
― діаметр волосіні — 2,4 мм
- Тип котушки — Напівавтоматична
- Товщина різального диска — 1,4 мм
- Розташування вала — пряме
- Діаметр косіння:
― різальний ніж (255 мм)
― котушка волосіні (400 мм)
- Вага — 6,5 кг
Комплектація: Бензокоса NARVA CG-4500, коробка, інструкція (паспорт), 3 лопастовий ніж 1-шт., 8-каловичний ніж 1-шт., 40-ка зубчаста фреза з переможною напайкою 1 шт., котушка з волосінню 1 шт., мірний бачок для змішування бензину з олією, лійка, велосипедна ручка з органами керування, набір ключів, двоплечовий ремінь (рюкзак).
Купити бензокосу в інтернет-магазині Хазяин. У нас завжди вигідна ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 3 250 ₴







