
Обприскувач акумуляторний Procraft AS-12 (12 літрів)
3 350 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач садовий акумуляторний Procraft AS-12
Акумуляторний обприскувач Procraft AS-12 стане незамінним помічником на городі або в саду, коли необхідно обприскувати рослини. Переваги електричних апаратів у тому, що вони не мають шкідливих вихлопів, а отже, ідеально підходять для застосування в теплицях.
Ця модель укомплектована діафрагмінним насосом нового покоління, який не створює тиску всередині бака. Пристрій працюватиме навіть із відкритою кришкою. Вбудована батарея на 12 вольтів 12 амперів забезпечить до 4 годин роботи без заряджання. Максимальна температура робочої рідини становить 35 градусів. Розпилювальна трубка розміром від 65 до 110 см допомагає розпилювати і дерева, і городні рослини.
Інші особливості обприскувача
- Міцний бак із поліпропілену
- Широка заливна горловина з фільтром
- Безпечний для розпилення гербіцидів і фунгіцидів за низького тиску
- Брак клапанів, які можуть заклинити
- Ідеально для роботи в закритих приміщеннях
- Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі
- Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
Технічні характеристики обприскувач електричний Procraft AS-12
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення — ранцевий, на плечі
- Об'єм бака — 12 літрів
- Створюваний тиск — 0,15-5 барів
- Вбудований акумулятор — 12 вольтів 12 амперів
- Час безперервної роботи — 8 годин
- Площа оброблення за однієї заправки — 1200 кв.
- Витрата рідини — 3,1 літра на хвилину
- Матеріал бака — поліпропілен
- Наявність помпи — є
- Максимальна температура рідини — 35 градусів
- Маса — 5 кг
- Дальність горизонтального обприскування до 14 метрів
- Довжина розпилювальної трубки — 65-110 сантиметра
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Виробник | Procraft |
| Загальна вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
- Ціна: 3 350 ₴



