
Садовий подрібнювач гілок DWT GH25-40 (контейнер 50 л, гілки діаметр до 40 мм)
9 735 ₴
7 500 ₴
- Готово до відправки
Опис
Подрібнювач гілок DWT GH25-40 призначений для роботи в домашньому господарстві. Таке обладнання чудово справляється з подрібненням гілок після обпилювання дерев або з перероблення зрізаних чагарників. Ви зможете використовувати матеріал для добрива на ділянці або для спрощеної утилізації. Ми розповімо Вам про ключові переваги садового подрібнювача ДВТ DWT GH25-40.
Двигун потужністю 2500 Вт
Зверніть увагу на високу продуктивність цієї моделі. Вона легко справляється з деревиною різної щільності. У садового подрібнювача гілок DWT GH25-40 встановлений якісний мотор із великою потужністю 2500 Вт. Він забезпечує високий крутний момент для ефективного перероблення сировини.
Максимальний діаметр гілок 40 мм
Ми рекомендуємо використовувати шинкоподрібнювачі для дому DWT GH25-40. Модель здатна виконувати перероблення гілок, товщина яких до 4 см. Це дає змогу ефективно застосовувати її на побутовому рівні.
Ножева різальна система
Модель використовує якісну систему подрібнення, яка здатна легко переробляти матеріал. У цій моделі встановлений віск із двома ножами. вони виготовлені з твердосплавної сталі. Навіть за інтенсивного використання обладнання ножі довго триматимуть заточення.
Пластиковий бак об'ємом 50 л
На відміну від аналогів на ринку, представлена модель має пластиковий бак. Він забезпечує додаткову зручність використання обладнання. Швидка система фіксації дає змогу за короткий час встановлювати та демонтувати його. Сам він дуже місткий, що ідеально підійде для виконання великого обсягу роботи.
Надійний захист від вологи та пилу
Зверніть увагу на те, що подрібнювач гілок садовий DWT GH25-40 використовує сучасний корпус із міцного ABS пластику. Він забезпечує якісний захист вузлів від механічних пошкоджень. Також варто підкреслити те, що ключові вузли обладнання надійно захищені від пилу та вологи, що неабияк збільшує ресурс інструмента.
6 причин купити подрібнювач гілок DWT GH25-40
- Садові подрібнювачі ДВТ ідеально поєднують доступну вартість і високу якість.
- Модель використовує двигун із великим запасом потужності.
- Він має захист від перевантаження.
- Якісний захист від вологи та пилу для більшої надійності використання.
- Гілкоподрібнювач постачається разом із пластиковим контейнером 50 л.
- Професійна ножова система забезпечує високу якість перероблення.
Комплектація
- Подрібнювач садовий DWT GH25-40
- Гарантійний талон
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Виробник | DWT |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 4050 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
- Ціна: 7 500 ₴
