
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2500/405 (шина 405 мм)
2 336 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2500/405
Пила ланцюгова Vorskla ПМЗ-2500/405 — це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам заготувати дрова на зиму, побудувати будинок, а також буде незамінний під час догляду за садом. Пила досить проста в експлуатації, не вимагає особливих навичок, що дає змогу працювати з нею навіть новачкові. Потужний двигун дає змогу витримувати великі навантаження.
Особливості:
- Сучасний дизайн, зручність обслуговування
- Ергономічна передня та задня ручки
- Автоматичне змащення ланцюга
- Поперечне розташування двигуна
Комплектація
- Пила ланцюгова Ворскла ПМЗ 2500/405
- Пиляльна шина Ворскла
- Пиляльний ланцюг
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
Характеристики товару Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2500/405
- Виробник: Ворскла
- Гарантія: 1 рік
- Потужність: 2500 Вт
- Номінальна напруга: 220V/50Гц
- Довжина шини: 405 мм
- Крок ланцюга: 3/8”
- Швидкість ланцюга на холостому ходу: 13 м/сек
- Об'єм оливного бака: 200 мл
- Вага: 5 кг
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 405 мм |
| Виробник | Vorskla |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вага | 5 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 336 ₴









