
Пилосос-повітря Procraft PGU2300 (швидка зміна режимів)
3 700 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пилосос-віддушування садовий Procraft PGU2300:
Пилосос Procraft PGU2300 — це ефективний пристрій для прибирання й утилізації листя в саду, трави, що була скошена, невеликих гілочок та іншого сміття. Цей пристрій не має несприятливого впливу на ґрунт, а також не змінює його структуру. Це напівпрофесійний апарат, який може використовуватися як на приватних садових ділянках, так і в господарському міському середовищі.
Особливості повітродувки Procraft PGU2300:
- може функціонувати в трьох різних режимах: мульчування, всмоктування, видування;
- якщо використовується функція мульчування, то сміття збирається в окремий мішечок;
- у пристрої передбачений потужний двигун 2300 Вт;
- пилосос може видавати швидкість потоку до 75 м/с;
- завдяки спеціальному перемикачу на корпусі можна ефективно керувати апаратом;
- в пилососі є ремінь через плече, який допомагає почуватися чудово під час усього процесу прибирання.
Технічні характеристики пилосос-віддудусування Procraft PGU2300:
- Напруга:220 - 240 В
- Частота тока:50 Гц
- Потужність:2200 Вт
- Число обертів холостого ходу: 9000 — 15000 об/хв
- Продуктивність:13,2 м3/хв
- Швидкість повітряного потоку: 160 - 270 км/год
- Клас захисту: IPX0 (II)
- Рівень звукового тиску: 90,20 дБ (А); K = 3 дБ
- Рівень звукової потужності: 102,40 дБ (А); K = 3 дБ
- Гарантований рівень звукової потужності:105 дБ (А)
- Вібрація: 4.27 м/с2; K = 1,5 м/с2
- Сумка для збирання: 35 л
- Вага:2,65 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.65 кг |
| Основні | |
| Об'єм сміттєзбірника | 35 л |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 792 куб.м/год |
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
- Ціна: 3 700 ₴




