
Полірувальна машина Kraissmann 1600 PM 180
2 500 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
Полірувальна машина KRAISSMANN 1600 PM 180 призначена для полірування поверхонь, зачищення шорсткостей, а також для фінішного доведення пофарбованих виробів. Також полірувальні машини використовуються й в обслуговуванні авто, з їх допомогою можна виконати полірування кузова автомобіля або нанести захисне покриття.
Інструмент призначений для роботи з полірувальними дисками діаметром 180 мм. Надійний електродвигун потужністю 1600 Вт легко забезпечує рух полірувального кола до 3000 об/хв.
Полірувальна машина KRAISSMANN 1600 PM 180 обладнана електронним регулюванням обертів і підтриманням обертів під навантаженням. Корпус машинки виготовлений із якісного пластику, стійкого до механічних пошкоджень.
Інструмент має високу ергономіку, у ньому передбачена подовжена ручка та є додаткова, які забезпечать достатній комфорт у роботі.
Особливості:
- Керована швидкість обертання
- Металевий корпус редуктора
- Швидкий доступ до вугільних щіток
- Блокування шпинделя для швидкої зміни обладнання
- Оптимальне ведення й робота без втоми завдяки D-подібній ручці
- Максимальна продуктивність завдяки двигуну 1600 Вт і потужному планетарному редуктору
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1600 Вт
- Кількість обертів — 0-3000 об./хв
- Діаметр полірувального кола — 180 мм
- Регулювання обертів — Є
- Вага — 3,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Полірувальна машина KRAISSMANN 1600 PM 180
- D-подібне руків'я
- Шестигранний ключ
- Запасні вугільні щітки
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 000 ₴



