
Тример газонний акумуляторний KRAISSMANN 301 ART 20UL (акумулятор 4 А·год, зарядний пристрій)
3 452 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример газонний акумуляторний KRAISSMANN 301 ART 20UL легкий і простий у використанні для догляду за галявиною та краями газону в районах чутливих до шуму, поруч із будинком, лікарнях, школами. Обладнаний зручною системою настроювання положення ручки та довжини штока. Скоба захисту захищає квіти, декоративні рослини та інші крихкі об'єкти від пошкоджень. Газонний тример KRAISSMANN 301 ART 20UL/1 комплектується зарядним пристроєм і універсальним акумулятором лінійки KRAISSMANN 20 Universal Line. Модель обладнана надійним двигуном і має невелику вагу. Різальний елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Особливості:
- Зручна поворотна ручка
- Індикатор розряду батареї
- Телескопічна штанга
- Збільшений ресурс батареї
- Ергономічний і зручний дизайн
- Акумулятор і зарядний пристрій у комплекті
Технічні характеристики:
- Живиться від акумулятора
- Ємність акумулятора — 4 А| год
- Напруга акумулятора - 20 В
- Максимальна кількість обертів — 7500 об/хв
- Розташування двигуна — нижнє
- Штанга — пряма, нерозбірна
- Діаметр різальної волосіні — до 1,2 мм
- Ширина косіння волосінню — 300 мм
- Вага — 4 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- акумуляторний газонний тример KRAISSMANN 301 ART 20UL
- універсальна акумуляторна батарея 4000 мА·год — 1 шт.
- універсальний зарядний пристрій — 1 шт.
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 3 452 ₴









